نساجی، امید شهر خسته
نساجی، امید شهر خسته
باید مازندرانی باشی تا بدانی چگونه عشق به یک تیم در قلب یک استان تبدیل به یک ضربان شده است، کافیست تا یک بازی به ورزشگاه بروی تا صدای هواداران را بشنوی که می‌خوانند «نساجی ای امید شهر خسته، نفس من به نفست وصله، نمیذاریم تو رو اینجا تنها، با تو هستیم تا آخر دنیا...»

 

تیرنگ؛
باید مازندرانی باشی تا بدانی چگونه عشق به یک تیم در قلب یک استان تبدیل به یک ضربان شده است، کافیست تا یک بازی به ورزشگاه بروی تا صدای هواداران را بشنوی که می‌خوانند «نساجی ای امید شهر خسته،
نفس من به نفست وصله،
نمیذاریم تو رو اینجا تنها،
با تو هستیم تا آخر دنیا…»
بعد از فقدان مهندس مسعود درویش مالک شموشک افسانه‌ای نزدیک بیست سال طول کشید تا یک نفر از استان آمد و نساجی را احیا کرد و با این تیم قهرمان جام حذفی شد و به آسیا رفت، اما انگار او را هم دلسرد کردند با وعده و وعید، با بد قولی مداوم، با گلایه‌های بی مورد و با هزار دلیل دیگر.
انگار نساجی را تنها برای عکس‌های انتخاباتی و گزارش عملکرد می‌خواهند، حالا هوادار بیچاره بعد از حذف از آسیا و نتایج تیم، نمی‌داند از مالک گلایه کند یا مسئولان، سرمربی یا بازیکنان.

✓علت آگهی غیرمنتظره فروش نساجی مشخص شد

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران نسبت به دلیل واگذاری این باشگاه توسط رضا حدادیان توضیحاتی ارائه داد.

صادق درودگر در خصوص گلایه‌های رضا حدادیان مالک باشگاه نساجی بعد از پایان بازی با نوبهار ازبکستان عنوان کرد: ما بعد از پایان بازی حدود 2 ساعت با بازیکنان و کادر فنی جلسه داشتیم، تیم نیاز به بازپروری روحی دارد، همه صحبت‌ها از طرف باشگاه، نمايندگان بازیکنان و جناب آقای رحمتی مطرح شد و نتیجه تصمیماتی است که به‌زودی نتایج آن دیده خواهد شد.
او ادامه داد: به غیر از این جلسه، با آقای مهندس حدادیان هم جلسه‌ای خصوصی برگزار نمودم و با ایشان صحبت و حتی ازشان سوال کردم که آیا واقعا حرف‌هایش را از ته دل زده که گفت بله همین‌طور است. آقای حدادیان اعتقاد دارد هیچ‌یک از مسئولان استانی در عمل از باشگاه نساجی حمایت نمی‌کنند و تمام وعده‌ها در این مسیر پنج ساله عملی نشده است؛ به خصوص در مورد واگذاری زمین برای ساخت مجموعه استادیوم و کمپ تمرينی نساجی‌ در ماهفروجک. واقعا از برخی مسائل خسته شده‌اند، وعده‌هایی که در خصوص ساخت استادیوم و زمین داده شده، هیچ‌یک عملی نشده است.
مدیرعامل باشگاه نساجی با اشاره به ادامه ناراحتی‌های حدادیان از وضعیت موجود ابراز کرد: گروهی هم انگار قهرمانی لیگ را از او طلب دارند. مگر می‌شود با بودجه‌های تیم‌های صنعتی و دولتی برابری کرد؟ برخی تیم‌ها عملا بالای 600 میلیارد هزینه نموده‌اند و اینقدر از آنها انتظار نیست که از نساجی هست
درودگر افزود: آقای حدادیان عنوان کرد وقتی قرار است هم هزینه کنم و هم توهین بشنوم و هم از من و تیم انتظار قهرمانی داشته باشند، چرا باید این کار را انجام بدهم؟ این رویه فکری مناسب مردم مازندران نیست و همان حرف‌هایی مطرح شد که در مصاحبه با خبرنگاران زده شد.
او  یادآور شد: در جلسه آقای حدادیان اعلام کرد رسما اقدام می‌کنم تا اگر هر مسئولی از استان مازندران یا هر شرکت معتبر یا فردی دیگر آمادگی دارد که باشگاه را در اختیار بگیرد و به شکلی عمل کند که مردم را خوشحال‌تر کند، با کمال میل باشگاه را به این عزیزان واگذار می‌کنم.
مدیرعامل باشگاه نساجی تصریح کرد: من هم آگهی رسمی واگذاری باشگاه را منتشر کردم تا هر کسی مدعی است و می‌تواند کمک کند و بیشتر از آقای حدادیان به مردم خدمت نماید تا مردم خوشحال‌تر شوند، قدم بگذارد تا دیگر مالک باشگاه با هزینه‌های سرسام‌آور مدعی و طلبکار نداشته باشد.

درودگر یادآور شد: در حال حاضر ۴۰ درصد قراردادها پرداخت شده و هیچ بدهی‌ای به اشخاص حقیقی و حقوقی نداریم. این گوی و این میدان.

کاش متولیان استان بدانند با تنها گذاشتن نساجی ضربان قلب یک استان ایست می‌کند و آسیب‌های فراوانی به استان وارد می‌شود.