قدردانی مدیرکل منابع طبیعی مازندران از تلاش و همت شبانه‌روزی دست اندرکاران اطفاء حریق در مناطق جنگلی شهرستانهای نکا – بهشهر و گلوگاه
 قدردانی مدیرکل منابع طبیعی مازندران از تلاش و همت شبانه‌روزی دست اندرکاران اطفاء حریق در مناطق جنگلی شهرستانهای نکا – بهشهر و گلوگاه
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران-ساری طی پیامی از همه آحاد مردم و دست اندرکاران   اطفاء  آتش سوزی در مناطق جنگلی نکا، بهشهر و گلوگاه تقدیر و تشکر بعمل آورد.

تیرنگ نیوز: مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران-ساری طی پیامی از همه آحاد مردم و دست اندرکاران   اطفاء  آتش سوزی در مناطق جنگلی نکا، بهشهر و گلوگاه تقدیر و تشکر بعمل آورد.

متن پیام صادره:

بسمه تعالی

آنگاه که آتش در دل جنگل‌ها و مراتع می‌افتد، دل جنگلبانان نیز به درد می‌افتد و با تعصب و همت والایشان برای مهار این حادثه تلخ جانفشانی می‌کنند. بی‌شک پیشگیری از وقوع آتش‌سوزی در جنگل‌ها و مراتع کشور همواره از دغدغه‌های همه همکاران صدیق منابع‌طبیعی در سراسر کشور است و در این راه تمام کوشش‌شان را خواهند نمود.

اینچانب ضمن دعوت از همه هم استانیها  برای حضور مسئولانه در طبیعت و پیشگیری از حریق در جنگل‌ها و مراتع و سپاس از  استاندار محترم ،مدیریت بحران استانداری، هلال احمر، نیروی انتظامی،نیروهای مردمی داوطلب، رسانه ها، همکاران یگان حفاظت که همراه و یاور نیروهای منابع‌طبیعی بودند، از صمیم قلب به همه دوستداران  منابع‌طبیعی در استان مازندران-ساری که به صورت شبانه‌روزی برای مهار آتش در عرصه‌های منابع‌طبیعی شهرستان های نکا، بهشهر و گلوگاه تلاش کردند  خداقوت گفته و صمیمانه از تلاش صادقانه و دلسوزانه این سربازان خط مقدم منابع‌طبیعی تشکر و قدردانی  می نمایم.

امیداست به فضل الهی و همراهی همه شاهد تکرار چنین رخدادهایی نباشیم انشاالله.

سید علی علوی

مدیرکل

  • منبع خبر : روابط عمومی