یک مازندرانی رئیس فدراسیون والیبال شد
یک مازندرانی رئیس فدراسیون والیبال شد
سید میلاد تقوی با کسب اکثریت آرای مجمع انتخاباتی به عنوان رئیس فدراسیون والیبال انتخاب شد.

تیرنگ:

سید میلاد تقوی با کسب اکثریت آرای مجمع انتخاباتی به عنوان رئیس فدراسیون والیبال انتخاب شد.

مجمع عمومی انتخاباتی فدراسیون والیبال به ریاست سید محمد شروین اسبقیان معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزیر ورزش و جوانان در سالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک آغاز شد.

این مجمع با تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران شروع شد. سپس محسن ترابی دبیر مجمع در اجرای ماده 17 دستورالعمل وثاقت و امانت فرایند انتخابات فدراسیون‌های ورزشی کشور را اعلام کرد.
در ادامه ناظرین بر فرایند انتخابات مشخص شدند که انوشیروان شریف‌نیا رئیس هیات ایلام، مهدی مقدم منش عضو هیات رئیسه فدراسیون دانشگاهی و علیرضا قریب از بین بازیکنان، داوران و مربیان به عنوان ناظرین انتخاب شدند.

سپس بر اساس برنامه مجمع زمان ارائه برنامه نامزدها رسید تا پنج نامزد تصدی پست ریاست فدراسیون والیبال (محمود افشاردوست، پیمان اکبری، سیدمیلاد تقوی، محمد منصوری و امیرحسین منظمی) برنامه‌های خود را برای تصدی این پست تشریح کنند.

در این مرحله پیمان اکبری و امیرحسین منظمی به صورت مکتوب و محمد منصوری به دلیل عدم حضور، از حضور در انتخابات انصراف دادند و دو نامزد باقی مانده نیز هر کدام به مدت 10 دقیقه برنامه‌های خود را توضیح دادند.
سپس فرایند انتخابات رئیس فدراسیون والیبال شامل فراخوان اعضا، دریافت برگه اصلی رأی، انشای رأی و قراردادن در صندوق برگزار شد و 67 نفر از اعضای مجمع انتخاباتی آرای خود در صندوق انداختند

پس از شمارش آراء، مهندس سید میلاد تقوی با کسب 61 رای به عنوان رئیس فدراسیون والیبال برای چهار سال آینده انتخاب شد و محمود افشاردوست 6 رای به دست آورد.

گروه رسانه‌ای تیرنگ ضمن تبریک برای آقای سید میلاد تقوی رییس فدراسیون والیبال کشور آرزوی موفقیت دارد .

  • منبع خبر : ورزش سه