یکی از مهم‌ترین عوامل سلامتی دانش‌آموزان، بهداشت است
یکی از مهم‌ترین عوامل سلامتی دانش‌آموزان، بهداشت است
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در ادامه بازدیدهای دوره‌ای خود از شهرستان‌ها و مناطق در کلاردشت حضور پیدا کرد.

تیرنگ نیوز: مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در ادامه بازدیدهای دوره‌ای خود از شهرستان‌ها و مناطق در کلاردشت حضور پیدا کرد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ علیرضا سعدی‌پور در نخستین گام حضور خود در کلاردشت با همراهی تیمورنژاد مدیر آموزش وپرورش کلاردشت، در منزل شهید دانش‌آموز نوزاد دارابی حضور یافته و با مادر این شهید والا مقام دیدار کرد. وی در این دیدار با بیان اینکه ثبات و امنیت و آرامش جامعه امروز ما مدیون جانفشانی شهدای عزیز است، گفت: وظیفه امروز ما حفظ و حراست از آرمان‌ها و ارزش‌هایی است که شهدا به خاطر حفظ آنها، جان خود را فدا کردند.

مدیرکل آموزش وپرورش مازندران همچنین از دارالقرآن امام حسن مجتبی (ع) این شهرستان بازدید کرده و دارالقرآن‌ها را مرکز نشر فرهنگ اسلامی دانسته و بر ضرورت گسترش هرچه بیشتر این مراکز در دستگاه تعلیم و تربیت تاکید کرد. سعدی پور در بازدید از طبقه همکف ساختمان دارالقرآن گفت: اقدام بسیار خوبی در بحث تجاری‌سازی انجام گرفته که برای آیندگان آورده بسیار عالی خواهد داشت‌. استقلال مالی در ادارات باعث رشد آن شهرستان از لحاظ کیفیت آموزشی می‌شود.

سعدی پور در بازدید از شهرستان کلاردشت از اتاق ورزش آموزشگاه شرف نیز بازدید کرده و گفت: یکی از مهم‌ترین عوامل سلامتی دانش‌آموزان، بهداشت است. در بازرسی‌ها، بهداشت محیط مدارس، ایمنی مدارس و نظافت و تجهیز سرویس‌های بهداشتی باید مورد توجه و ارزیابی قرار گیرد. وی همچنین از حیاط مدرسه آموزشگاه شرف بازدید به‌عمل آورده و جهت بازسازی “حیاط پویا” و بهسازی و تجهیز اتاق ورزش و خط‌کشی محوطه جهت سلامت و شادابی دانش‌آموزان قول مساعدت مالی داد.

آئین تکریم از بازنشستگان اداره‌‌ آموزش و پرورش کلاردشت از دیگر برنامه‌های حضور سعدی‌پور در این شهرستان بود. در این آئین که با حضور جمعی از کارکنان ستادی این اداره‌ در دفتر مدیر آموزش وپرورش برگزار شد، از دو بازنشسته اداره‌ آموزش و پرورش، جناب آقای جلیل کاویانی و جناب آقای مهرداد کاویانی تجلیل و تکریم به عمل آمد.

  • منبع خبر : روابط عمومی