گردشگری ورزشی مازندران مدیون تلاش‌های سلیم بهرامی و همکارانش است
گردشگری ورزشی مازندران مدیون تلاش‌های سلیم بهرامی و همکارانش است
 آیین باشکوه تجلیل از برترین‌های هیئت‌های ورزشی مازندران در سالن اجتماعات هلال احمر ساری برگزار شد.

 

تیرنگ نیوز:

آیین باشکوه تجلیل از برترین‌های هیئت‌های ورزشی مازندران در سالن اجتماعات هلال احمر ساری برگزار شد. در این همایش که با حضور چشمگیر ورزشکاران، قهرمانان؛ مدیران، اعضای هیئت انجمن ورزشی و مسئولانی نظیر بابایی کارنامی نماینده مردم ساری و میاندورود برگزار شد؛ سلیم بهرامی رییس هیئت انجمن‌های ورزشی استان در سخنانی اعلام کرد که از هیئت انجمن‌های ورزشی در استان فقط یک نام بود که در رتبه بندی جایگاهی نداشت اما با تلاش همکاران ما در انجمن‌های ورزشی پنج سال متوالی است که این هیئت رتبه اول کشور در حوزه عملکرد در زمان مدیریتی بنده دارد.

وی افزود: تا پیش از آن این هیئت بالاترین مقام ورزشی ما سوم دارت کشور بود اما امروز بیش از 70 مقام جهانی و آسیایی سهم ورزشکاران هیئت انجمن‌های ورزشی در افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی تشریح کرد: هیئت انجمن‌های ورزشی هیئتی متفاوت است که همه اشکال ورزش را زیر مجموعه دارد بخشی از رشته ما در آسمان، بخشی در دریا و بخشی در رودخانه، همچنین رشته‌های رزمی رشته توپی یا راکتی است.

سلیم بهرامی گفت: تمامی اشکال ورزش در زیر مجموعه است و 64 رشته ورزشی متفاوت و نوظهور در مازندران فعال شده است و در این بخش‌ها مدعیان کشور هستیم.

همچنین در این مراسم دو طرح رونمایی شد. یکی از طرح‌ها تفاهمنامه با بیمه ما کشور برای بیمه مربیان، داوران و باشگاه داران زیر مجموعه هیئت انجمن‌های ورزشی تحت عنوان فرابیمه  با حضور کاردگر مدیرعامل بیمه ما کشور و دیگری  رونمایی اولین راکت کریکت ملی کشور که به دست ورزشکار و هیئت کریکت هیئت انجمن‌های ورزشی ساخته شد و تجهیزاتش فقط در انگلستان و هندوستان تولید می‌شد بود  که با این کار کشور از واردات بی نیاز می‌شود.

بابایی کارنامی، نماینده مردم ساری و میاندورود در سخنانی اعلام کرد که باید از زحمات و تلاش‌های سالیان دور تا امروز سلیم بهرامی قدردانی کرد.

وی افزود: گردشگری ورزشی مازندران  مدیون تلاش‌های سلیم بهرامی و همکارانش است.

حسین دلیری، معاون وزش و جوانان استان مازندران با بیان اینکه انجمن‌های ورزشی قبل از مدیریت سلیم بهرامی فقط یک نام در لیست هیئت‌های ورزشی بودند، گفت: امروز  با داشتن بیش از 70 رشته ورزشی یکی از پر تلاش ترین و فعالترین هیئت های مازندران است.