کلاس پیش فصل داوران و ناظران لیگ برتر فوتسال مازندران برگزار شد
کلاس پیش فصل داوران و ناظران لیگ برتر فوتسال مازندران برگزار شد

تیرنگ نیوز: کلاس پیش فصل داوران و ناظران لیگ برتر فوتسال استان با حضور رحیم درزی خلردی رئیس هات فوتبال مازندران، امیدی نائب رئیس بانوان هیات و دیگر مسئولین هیات استان برگزار شد. این کلاس در مجتمع پیامبر اعظم شهرستان نور با تدریس علیرضا رجبی مدرس رسمی داوری ای اف سی و فیفا آغاز شد […]

تیرنگ نیوز: کلاس پیش فصل داوران و ناظران لیگ برتر فوتسال استان با حضور رحیم درزی خلردی رئیس هات فوتبال مازندران، امیدی نائب رئیس بانوان هیات و دیگر مسئولین هیات استان برگزار شد.

این کلاس در مجتمع پیامبر اعظم شهرستان نور با تدریس علیرضا رجبی مدرس رسمی داوری ای اف سی و فیفا آغاز شد و آخرین تغییرات داوری روز دنیا و قوانین اصولی داوری به داوران و ناظران لیگ برتر فوتسال مازندران آموزش داده شد.

رحیم درزی خلردی در مراسم افتتاحیه این کلاس ضمن تشکر از هیات فوتبال شهرستان نو به جهت میزبانی این کلاس، عنوان کرد: بروزشدن اطلاعات داوران و ناظران مازندرانی برای هیات فوتبال استان یک اولویت محسوب می شود و امیدوارم تا حاضران در این کلاس به نحو احسن از آموزش های کلاس بهره ببرند و در ادامه قضاوت های بهتری را از آنها ببینیم.

وی در ادامه اظهار داشت: بسیار خوشحالم از اینکه مدرس کلاس امروز که در گذشته یک داور بین المللی و حالا یکی از مدرسان درجه یک داوری محسوب کی شود یک مازندرانی به نام علیرضا رجبی است و باید این موضوع را به فال نیک گرفت و برای حضور ایشان در کلاس کمال تقدیر و تشکر را دارم.

درزی خلردی با بیان اهمیت برگزاری این کلاس بیان داشت: از کمیته داوران هیات فوتبال مازندران برای برگزاری این کلاس تقدیر و تشکر دارم و امیدوارم تا قبتواند در مسیر پیشرفت داوری فوتسال استان مازندران تاثیر بسزایی داشته باشد.

  • منبع خبر : روابط عمومی هیات فوتبال مازندران