کلاس مربیگری درجه A فوتبال آسیا آغاز شد
کلاس مربیگری درجه A فوتبال آسیا آغاز شد
صبح امروز و با حضور جمعی از مسئولین کشوری و استانی کلاس مربیگری درجه A فوتبال آسیا با حضور بیست و چهار شرکت کننده بومی کار خود را آغاز کرد.

تیرنگ نیوز: صبح امروز و با حضور جمعی از مسئولین کشوری و استانی کلاس مربیگری درجه A فوتبال آسیا با حضور بیست و چهار شرکت کننده بومی کار خود را آغاز کرد.

مراسم افتتاحیه با حضور غلامرضا جباری مسئول کمیته آموزش فدراسیون فوتبال، علی رجبی مدیرکل حوزه استاندار مازندران، علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس، عادل عالیشان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان مازندران، رحیم درزی خلردی رئیس هیات فوتبال مازندران، اعضای هیات رئیسه هیات فوتبال استان، اساتید و شرکت کنندگان این کلاس و جمعی دیگر از مسئولین در مجتمع پردیس ناجا شهرستان ساری برگزار شد.

مرتضی محصص به عنوان مدرس و علی صنعت گر به عنوان دستیار، آموزش کلاس مربیگری درجه A آسیا در مازندران را عهده دار هستند.

رحیم درزی خلردی رئیس هیات فوتبال مازندران در این مراسم بیان کرد: امروز برای فوتبال مازندران روز بزرگیست، چرا که بعد از سالها کلاس مربیگری در این سطح در استان زیبای مازندران با آن همه استعداد در حال برگزاریست.

وی ادامه داد: باید اذعان کنم که این کلاس با حضور آقای محصص و صنعت گر به عنوان مدرسین دوره، سطح بسیار بالایی حتی نسبت به کلاس های دیگر دارد و امیدوارم شرکت کنندگان عزیز بهترین بهره را از تجربیات این عزیزان ببرند.

رئیس هیات فوتبال مازندران در پایان با تقدیر از زحمات اعضای هیات فوتبال استان به منظور بهتر برگزار شدن این کلاس، تاکید کرد: تشکر ویژه ای از جناب جباری مسئول محترم کمیته اموزش فدراسیون فوتبال دارم که همکاری بسیار خوبی را برای برگزاری این کلاس در مازندران با بنده و هیات استان داشته اند.

در ادامه مرتضی محصص مدرس دوره گفت: از آقای دکتر درزی خلردی و همکارانشان در هیات فوتبال مازندران به سبب فراهم کردن تمامی امکانات برای برگزاری هرچه بهتر این کلاس تقدیر می کنم.

محصص اذعان داشت: برگزاری کلاس درجه A آسیا بسیار کار دشواریست که خوشبختانه هیات فوتبالمازندران به خوبی از پس آن آمده و امیدوارم تا مربیان این دوره به خوبی از این شرایط عالی استفاده کنند.

غلامرضا جباری مسئول کمیته آموزش فدراسیون فوتبال با اشاره به اهمیت کلاس درجه A آسیا گفت: بسیار خوشحالم که در استان زیبای مازندران و در جمع شما عزیزان هستم و این امید را دارم تا با در اختیار گذاشتن مهمترین کلاس مربیگری فوتبال در ایران به مازندران شاهد پرورش مربیان درجه یکی برای فوتبال کشور عزیزمان باشیم.

جباری افزود: کمیته آموزش فدراسیون فوتبال حساسیت بسیار بالایی در برگزاری کلاس های مربیگری درجه A دارد و با توجه به شناختی که از دکتر درزی و هیات فوتبال مازندران دارم این قول را خواهم داد که این کلاس در مازندران در بالاترین سطح برگزار و یکی از بهترین کلاس های درجه A خواهد شد.

عادل عالیشان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان مازندران بیان کرد: فوتبال همواره یکی از رشته هایی است که علاقمندان بسیار زیادی را در استان مازندران دارد و به همین واسطه باید به این رشته و برنامه ای پیرامون آن توجه ویژه ای داشت.

عالیشان خاطرنشان کرد:برگزاری چنین رویدادهایی در مازندران را باید به فال نیک گرفت و امیدواریم تا این این رویدادها در مازندران ادامه دار باشد.

  • منبع خبر : روابط عمومی هیات فوتبال مازندران