کشف ۱۰۰ میلیاردی لوازم خانگی سرقتی
کشف ۱۰۰ میلیاردی لوازم خانگی سرقتی
فرمانده انتظامی استان از كشف لوازم خانگی سرقتی به ارزش 100 میلیارد ریال و دستگیری 5 سارق حرفه ای و مالخر در شهرستان آمل خبر داد.

تیرنگ نیوز: فرمانده انتظامی استان از كشف لوازم خانگی سرقتی به ارزش ۱۰۰ میلیارد ریال و دستگیری ۵ سارق حرفه ای و مالخر در شهرستان آمل خبر داد.

به گزارش خبرنگار روزنامه تیرنگ به نقل پايگاه خبري پليس، سردار “مرتضی میرزایی” در تشريح جزئيات اين خبر اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران اداره آگاهی شهرستان آمل از سرقت های مکرر از یک انبار لوازم خانگی در شهرستان آمل، بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی ادامه داد: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی ۵ سارق حرفه ای و مالخر شده اند که هنگام سرقت مجدد از این انبار در محورکمربندی هزارسنگر شهرستان آمل به محمود آباد پس از هماهنگی قضائی، طی عملیات ضربتی دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان مازندران تصریح کرد: ماموران در بازرسی از کامیون ها چندین دستگاه لوازم خانگی اعم از “یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، سرخ کن و.. سرقتی که طبق نظریه کارشناسان ارزش آن به ۱۰۰میلیارد ریال می رسید، کشف کردند.

سردار میرزایی با اشاره به دستگیری ۵ نفر در این خصوص و معرفی به مرجع قضائی، خاطرنشان کرد: موفقیت پلیس در کشف جرم نتیجه تعامل شهروندان است و بدون مشارکت و همراهی شهروندان حصول امنیت کامل مقدور نیست.