کارکنان شهرداری به‌ویژه نیروهای خدمات شهری برای بیمه تکمیلی اقدام کنند/آغاز ثبت نام بیمه تکمیلی برای کارکنان شهرداری و خانواده آن‌ها
کارکنان شهرداری به‌ویژه نیروهای خدمات شهری برای بیمه تکمیلی اقدام کنند/آغاز ثبت نام بیمه تکمیلی برای کارکنان شهرداری و خانواده آن‌ها
رئیس شورای کارگری شهرداری ساری از انعقاد قرارداد با شرکت بیمه‌ای جدید خبر داد و از تمامی کارکنان شهرداری به‌ویژه نیروهای خدمات رسان خواست در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به بیمه تکمیلی خود اقدام کنند.

تیرنگ نیوز: رئیس شورای کارگری شهرداری ساری از انعقاد قرارداد با شرکت بیمه‌ای جدید خبر داد و از تمامی کارکنان شهرداری به‌ویژه نیروهای خدمات رسان خواست در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به بیمه تکمیلی خود اقدام کنند.

کمیل شعبانی رئیس شورای کارگری شهرداری ساری به ارائه خدمات بیمه‌ای به کارکنان شهرداری اشاره کرد و گفت: سال قبل حدود 6 هزار نفر از کارکنان این شهرداری از خدمات بیمه تکمیلی بهره‌مند شده که این میزان نسبت به سال‌های قبل‌تر رشد قابل‌توجهی داشته است.

وی افزود: به دنبال تصمیمات و هماهنگی‌های به‌عمل‌آمده از سوی شورای کار شهرداری مناقصه انتخاب بیمه‌گزار برای تکمیل درمان کارکنان برگزار شد که با انتخاب بیمه گراز جدید «شرکت بیمه میهن» کارکنان شهرداری ساری علاوه بر بهره‌مندی از خدمات سال قبل از خدمات پشتیبانی دندانپزشکی، فیزیوتراپی، پاراکلینک ها، درمانگاه‌ها بهره‌مند می‌شوند.

رئیس شورای کارگری شهرداری ساری گفت: با عقد قرارداد با این شرکت بیمه‌ای که کارگزاری آن به عهده سپاه و ستاد فرمان حضرت امام (ره) است آیتم‌های جدیدی در بخش درمان به آن اضافه شد و با توجه به پیگیری‌های شورا کار و تعهدات این شرکت بیمه‌ای انتظار می‌رود که کارکنان شهرداری از خدمات بیمه‌ای خوبی بهره‌مند شوند.

شعبانی افزود: یکی دیگر از مزیت‌های این بیمه این است که با هرگونه مراکز درمانی که شهرداری ساری تعیین کند نیز قرارداد بیمه‌ای می‌بندد.

وی بیمه تکمیلی را یکی از مهم‌ترین نیازها دانست و از تمام کارکنان شهرداری به‌ویژه نیروهای خدماتی خواست در سریع‌ترین زمان ممکن برای بیمه تکمیلی اقدام کنند زیرا حفظ سلامت و کاهش هزینه‌های درمانی از مهم‌ترین اهداف شورای کارگری است.

شعبانی با تأکید بر لزوم ارتقاء سطح رفاه و معیشت کارکنان توجه به رفاه نیروی انسانی را به‌عنوان ارزشمندترین منابع انسانی از مهم‌ترین ضرورت‌ها دانست و به عقد قرارداد شورای کارگری با چندین فروشگاه معتبر در سطح شهر خبر داد و افزود: کارکنان شهرداری می‌توانند لباس، کیف و کفش خود و خانواده را به‌صورت اقساط 10 ماهه از فروشگاه‌های طرف قرارداد تهیه کنند.

رئیس شورای کارگری شهرداری ساری همچنین به عقد قرارداد با فروشگاه‌های لوازم‌خانگی اشاره کرد و افزود: کارکنان می‌توانند کالاهای موردنیاز خود با شرایط تعیین‌شده و به‌صورت اقساطی خریداری کنند.

  • منبع خبر : روابط عمومی