پیام قدردانی مدیرمسئول تیرنگ
پیام قدردانی مدیرمسئول تیرنگ
. یقین بدانید در آینده نیز همچون گذشته در سایه سار توجهات حضرت حق و آقایمان امام زمان (عج)، بر مدار ولایت و طریق حقیقت قلم زده و پل مستحکم ارتباطی بین مردم با بصیرت و لایق و مسئولان ارزشی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهیم بود.

بسمه تعالی
مَنْ لَمْ يَشْكُرِ الْمُنْعِمَ مِنَ الْمَخْلُوقِينَ لَمْ يَشْكُرِ اللَّهَ عَزَّ وَ جَل‏

امام رضا (ع) می‌فرماید: هر كه سپاس مردم نعمت دهنده را نگويد، سپاس خداي بزرگ را نگفته است
سرور گرامی و ارجمند
سلام علیکم
احتراما ضمن عرض تبریک تقارن بهار قرآن و بهار طبیعت با آرزوی قبولی طاعات و عبادات بر خود وظیفه می‌دانم از اعتماد، همکاری و ابراز لطف و محبت همه‌ی عزیزانی که به صورت حضوری، کتبی، تلفنی و شبکه‌های اجتماعی، با صدور بیش از 100 پیام تبریک در جهت پاسداشت سالروز نه سالگی روزنامه تیرنگ به یاد ما بودند، نهایت تقدیر و تشکر را داشته باشم .
بی تردید تیرنگ رسانه‌ای مردمی برای همه‌ی اقشار جامعه و مسئولان است؛ چه آنانکه در طی این ۹ سال در کنار ما بودند و چه آنانکه همچنان در صدد شناخت بیشترند تا با کسب اعتمادافزون به این مجموعه بپیوندند. یقین بدانید در آینده نیز همچون گذشته در سایه سار توجهات حضرت حق و آقایمان امام زمان (عج)، بر مدار ولایت و طریق حقیقت قلم زده و پل مستحکم ارتباطی بین مردم با بصیرت و لایق و مسئولان ارزشی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهیم بود.
اکنون که نعمت حیات این فرصت را فراهم نموده تا با زبان قلم مجموعه‌ی تیرنگ، قدردان حمایت‌ها و محبت های شما باشیم؛ علاوه بر آرزوی توفیقات روز افزون جنابعالی و همکاران محترم در خدمت به کشور عزیزمان، همچنان متعهدانه در کنار شما و مردم ایستاده ایم تا اخبار مربوطه را صادقانه به گوش خردمندان جامعه برسانیم.
امید است فردای این مرز و بوم درخشش ایمان و امید باشد.

محمد جویباری
مدیرمسئول و صاحب امتیاز روزنامه تیرنگ

راه های ارتباط با ما :
آدرس دفتر مرکزی ساری، میدان شــهدا، جنــب بانک ایــران زمین، کوچه شــهید خورشــیدی

شماره تماس

09116313035
33264042
ایمیل
Tirang.khazar@gmail.com

اینستاگرام

instagram:
http://instagram.com/tirang_newspaper
http://instagram.com/tirang_Tv
آدرس پایگاه خبری

Http://www.tirangnews.ir