پیام تسلیت رئیس شورای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری ساری به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت سردار دلها
پیام تسلیت رئیس شورای اسلامی شهر و سرپرست شهرداری ساری به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت سردار دلها
پرویز شعبانی رئیس شورای اسلامی شهر و مصطفی احمدی فولادی سرپرست شهرداری ساری با صدور پیامی ضمن گرامیداشت روز ملی مقاومت ، سالروز شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفتند .

تیرنگ نیوز: پرویز شعبانی رئیس شورای اسلامی شهر و مصطفی احمدی فولادی سرپرست شهرداری ساری با صدور پیامی ضمن گرامیداشت روز ملی مقاومت ، سالروز شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفتند .

متن این پیام بدین شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه و فنهم من قضا نحبه و منهم من ینتظر و ما بدّلوا تبدیلا

13 دی ماه یادآور خاطره جانگداز شهادت مظلومانه فرمانده شجاع نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دست استکبار جهانی است که قلوب ملت ایران و بسیاری از ملتهای تحت ستم را به درد آورد چرا که سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ، این سردار پرافتخار اسلام و فرمانده بزرگ جبهه مقاومت براستی الگوی اخلاص و عمل بود که خون پاکش به دست شقی‌ترین آحاد بشر بر زمین ریخت.

سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به درجه ای از رشادت در راه اقتدار ملت ایران و اعتلای  امت اسلامی رسید که به تعبیر زیبا و رسای مقام معظم رهبری ؛ مردم ایران داشته های فرهنگی ، معنوی و انقلابی و نیز ارزش های خود را در وجود این شهید عزیز متبلور می دید به همین جهت او با روحیه شجاعت و مقاومتی که داشت ، قهرمان ملی بود و به همه ما درس ولایتمداری و درس مدیریت جهادی و انقلابی آموخت . شهید سلیمانی همچنین با روحیه فداکاری و نوعدوستی که داشت و با نقش بی بدیلی که در موفقیت های جبهه مقاومت ایفا نمود ، قهرمان امت اسلامی نیز به شمار می آید زیرا راه و رسم مقاومت را به ملتهای مسلمان آموخت و اینچنین است که روز شهادت او به شایستگی به عنوان روز مقاومت نامگذاری شده است . آن مرد بزرگ هم در زمان حیات با برکت خویش و هم با شهادت مظلومانه اش ، شکست و هزیمت را متوجه جبهه استکبار نمود .

اینجانبان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار سرافراز شهید حاج قاسم سلیمانی ، فرارسیدن سالروز شهادت ایشان را به پیشگاه رهبر معظم انقلاب ، خانواده های معظم شهدا خصوصا خانواده معزز این شهید و همه هموظنان عزیز از جمله همشهریان گرامی تسلیت و تعزیت عرض نموده امیدواریم همچنان در مسیر تاسی از آموزه های سردار دلها ثابت قدم باشیم و از روز مقاومت که به یادبود شهادت آن بزرگوار متبرک است ، در جهت ایستادگی در مقابل دشمنان ملت مسلمان ایران و سازندگی کشور تبرک جوئیم.

  • منبع خبر : روابط عمومی