پیام تبریک سرپرست شرکت گاز مازندران به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج
پیام تبریک سرپرست شرکت گاز مازندران به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج
سرپرست شرکت گاز استان مازندران با صدور پیامی فرا رسیدن "هفته بسیج" را تبریک گفت.

تیرنگ نیوز: سرپرست شرکت گاز استان مازندران با صدور پیامی فرا رسیدن “هفته بسیج” را تبریک گفت.

متن پیام قاسم مایلی رستمی سرپرست شرکت گاز مازندران بدین شرح است:

بسمه تعالی

بسیج عظیم‌ترین نیروی مردمی است که در پرتو آینده‌نگری و ژرف‌اندیشی امام راحل(ره) و با هدف صیانت از اصول، آرمان‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی شکل گرفت و با هدایت‌های راهگشای مقام معظم رهبری، به پیشرفت و بالندگی رسیده است به گونه ای که اکنون بسیج به گسترده ترین شبکه مردمی در خدمت به مردم در عرصه های مختلف تبدیل شده است و به عنوان الگو برای تمام کشورهای مسلمان و آزاده شناخته می شود.

امسال در حالی به استقبال هفته بسیج می رویم که استکبار جهانی کمر به تجزیه این مرز و بوم بسته و از هیچ تلاشی برای ایجاد یأس و نا امیدی در میان ملت ایران دریغ نکرده است‌. اما باز هم این بسیجیان گمنام و نجیب هستند که داوطلبانه به یاری نیروهای خدوم انتظامی شتافتند و سینه خود را سپر بلای ملت کردند. روز و شبی نیست که خبر شهادت مظلومانه بسیجیان از شهرهای مختلف به گوش نرسد. فراموش نکنیم که اینها جوانانی هستند که سال های انقلاب و دفاع مقدس را ندیده و از نسل جدید انقلاب برآمده اند. حقیقتی که محاسبات نظام سلطه را به هم ریخته و اسباب خشم و کینه روزافزون شان را فراهم ساخته است. پس بی سبب نیست که دشمن غدار این گونه با تمام قوا به جنگ رسانه ای و تبلیغاتی با ملت غیور ایران برخاسته و فرزندان بسیجی آنان را به خاک و خون می کشد. به روح بلند یکایک این شهیدان مظلوم اما سرافراز درود می فرستم و ضمن تبریک فرا رسیدن هفته بسیج، لزوم تکریم و قدرشناسی از این قهرمانان جان بر کف را بر خود لازم و واجب می دانم.

اینجانب ضمن پاسداشت هفته بسیج و سالروز تشکیل این شجره طیبه به فرمان بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(رحمت الله علیه)، این مناسبت بزرگ را به ملت ایران و خانواده بسیجی شرکت گاز مازندران تبریک گفته و یاد و خاطره شهدای والامقام، جانبازان سرافراز، ایثارگران صبور و آزادگان سربلند این عرصه را گرامی داشته و از درگاه خداوند متعال عزت، اقتدار و سربلندی، ایران اسلامی را مسئلت دارم.

  • منبع خبر : روابط عمومی