پنج بابلسری در اردوی تیم ملی قایقرانی روئینگ دختران
پنج بابلسری در اردوی تیم ملی قایقرانی روئینگ دختران
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان مازندران گفت: پنج بابلسری در اردوی آمادگی تیم ملی قایقرانی روئینگ دختران جوان ایران حضور یافتند.

تیرنگ نیوز: سرپرست اداره کل ورزش و جوانان مازندران گفت: پنج بابلسری در اردوی آمادگی تیم ملی قایقرانی روئینگ دختران جوان ایران حضور یافتند.

عادل عالیشان افزود: شیما جباری به عنوان مربی و همچنین آیلا اسماعیلی، پارمیدا جوهرچی، صدف صیادشمالی، ماهک کاظمی به عنوان قایقران نفراتی هستند که از بابلسر در اولین اردوی تدارکاتی تیم ملی قایقرانی روئینگ دختران جوان ایران شرکت کردند.

وی خاطر نشان کرد: قایقرانان بابلسری چهارمین گروه شرکت در اردوی تیم ملی روئینگ دختران جوان ایران هستند که از سوم تا هشتم اسفندماه در دریاچه آزادی تهران تمرین می‌کنند و در روز نهم اسفندماه، اردو را با پشت سر گذاشتن مرحله تست گیری به پایان می‌رسانند.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان مازندران اضافه کرد: اولین اردوی آمادگی تیم ملی قایقرانی روئینگ دختران جوان ایران در چهار گروه از دهم بهمن ماه در دریاچه مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شده است.

عالیشان در ادامه، قیمت بالای ابزار و تجهیزات این رشته ورزشی را از جمله مشکلات فراروی ورزش قایقرانی در کشور ذکر کرد و یادآورشد: این امر باعث شد تا ورزشکاران کمتری به این رشته ورزشی روی بیاورند.

وی به برنامه های آینده هیات قایقرانی اشاره کرد و ادامه داد: استعدادیابان هیات قایقرانی مازندران حضوری مستمر در نقاط مختلف استان دارند تا چهره های جدید و مستعد این رشته را شناسایی کنند.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان مازندران گفت: فعال شدن هیات قایقرانی در شهرهای استان نیز نوید بخش آینده‌ای بسیار روشن برای این ورزش جذاب و مدال آور است که حمایت های بیشتر مسوولان می تواند مازندران را که هم اکنون از قطب های اصلی قایقرانی کشور است، به استان برتر و بدون رقیب کشور تبدیل خواهد شد.

  • منبع خبر : خبرگزاری ایرنا