هم اندیشی مدیران پنج منطقه نفتی شمال کشور با مدیر عامل به منظور سوخت رسانی تعطیلات نوروزی برگزار شد
هم اندیشی مدیران پنج منطقه نفتی شمال کشور با مدیر عامل به منظور سوخت رسانی تعطیلات نوروزی برگزار شد
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : علی اکبر نژادعلی مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در نشستی که با حضور مدیران و روسای نواحی مناطق شمالی کشور به منظور بررسی سوخت رسانی در تعطیلات نوروزی برگزار شد حضور مستمر همکاران را در مجاری عرضه سوخت به منظور رعایت استانداردهای شرکت و خدمات رسانی مطلوب ضروری دانست .

تیرنگ نیوز: مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : علی اکبر نژادعلی مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در نشستی که با حضور مدیران و روسای نواحی مناطق شمالی کشور به منظور بررسی سوخت رسانی در تعطیلات نوروزی برگزار شد حضور مستمر همکاران را در مجاری عرضه سوخت به منظور رعایت استانداردهای شرکت و خدمات رسانی مطلوب ضروری دانست .

سبحان رجب پور مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری بیان کرد : نشست هم اندیشی مناطق شمالی کشور با محوریت سوخت رسانی مطلوب ایام نوروزی با شرکت مدیران و روسای نواحی تابعه مناطق خراسان شمالی ، گلستان ، ساری ، چالوس و گیلان به میزبانی منطقه ساری در سالن همایش این منطقه برگزار شد .

وی افزود : در این نشست که با حضور علی اکبر نژادعلی مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران و هیات همراه برگزار شد چالشها و مشکلات احتمالی سوخت رسانی ایام نوروز 1402 طرح و مورد بررسی قرار گرفت .

علی اکبر نژادعلی مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در این نشست با اشاره به نزدیک شدن پیک مصرف در ایام نوروز 1402 اظهار کرد : مناطق شمالی کشور با توجه به اقلیم مناسب برای سفرهای نوروزی همه ساله مورد استقبال مردم بوده و لازم است با بررسی آمارها و میزان مصرف و همچنین  تعداد خودروها و با راهکارهای علمی علاوه بر فرهنگ سازی در مصرف بهینه سوخت از هدر رفت سوخت های فسیلی جلوگیری کرده و با رویکرد شرکت داری علمی تدابیر مناسبی اندیشیده و بکارگیری نمایند .

علی اکبر نژادعلی ضمن اشاره به تشویق مردم برای استفاده از سوخت پاک به مدیران مناطق  تاکید کرد : هماهنگی پنج منطقه شمالی به واسطه توریستی ، گردشگری و طریقت الرضا ( ع ) بودن لازم و ضروری بوده تا از کم و کیف چالشها و فرصت های مناطق همجوار بهره برداری لازم صورت پذیرد .

نژادعلی اظهار کرد : اجرای صحیح دستورالعمل ها در مدیریت الگوی مصرف و رعایت پمس و کاهش کارت آزاد جایگاهها از وظایف این شرکت بوده و هر گونه افزایش خارج از الگوی مصرف و هزینه ها قابل قبول نبوده و مدیریت علمی را در جهت بهبود هزینه ها و مصرف می طلبد .

نژادعلی ادامه داد : با بررسی امکانات موجود ذخیره سازی ، ترابری و مشتریان و همچنین هم افزایی توانمندی های مناطق همجوار می تواند بر بسیاری از مشکلات فائق آمد .

در ادامه این نشست هر یک از مدیران مناطق شمالی کشور طرحها و برنامه های خود را در سوخت رسانی به موقع در ایام نوروز 1402 طرح کرده و تبادل نظر بعمل آمد .

در پایان نشست نژادعلی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران ضمن تقدیر از عملکرد مسئولین و کارکنان مناطق شمالی در سوخت رسانی مناسب و به موقع به مسافران نوروزی و دیگر مصرف کنندگان تاکید کرد .

سبحان رجب پور مدیر منطقه ساری اذعان کرد : از حضور مدیر عامل و مدیران ستادی و مدیران و روسای نواحی مناطق که با هم افزایی خرد جمعی  موجبات حل مشکلات منطقه ای و باعث بهره مندی و سود رسانی بیشتر به مردم مناطق شمالی می شوند تقدیر نمود .

  • منبع خبر : روابط عمومی