همراه با مردم مازندران در بهار انتخابات
همراه با مردم مازندران در بهار انتخابات
چند روز بیش تر تا انتخابات باقی نمانده و خوشبختانه با تمام اتفاقات اخیر می‌بینیم که به فضل الهی و با اراده ملت انتخابات پرشوری خواهیم داشت؛ در این زمینه یکی از نکات مهمی که دستگاه‌های تبلیغی و رسانه‌ای و مجموعه‌های مردمی باید انجام دهند، فضاسازی انتخاباتی است.

 

تیرنگ:
چند روز بیش تر تا انتخابات باقی نمانده و خوشبختانه با تمام اتفاقات اخیر می‌بینیم که به فضل الهی و با اراده ملت انتخابات پرشوری خواهیم داشت؛ در این زمینه یکی از نکات مهمی که دستگاه‌های تبلیغی و رسانه‌ای و مجموعه‌های مردمی باید انجام دهند، فضاسازی انتخاباتی است.
انتخابات سنگر اقتدار کشور است و حضور مردم در پای صندوق‌های رأی مصونیت برای کشور در برابر تهدیدات است که فرصت‌سازی خوبی در پیش روی کشور قرار می‌دهد.
مهدی میرشکار شهروند آملی در گفت‌وگو با تیرنگ با بیان اینکه باید فضای کشور و استان فضای علاقمندی و شوق باشد و مردم بدانند که قرار است کار بزرگی را انجام دهند، افزود: باید فضا را به گونه‌ای آماده کرد تا شاهد حضور گسترده مردم در انتخابات باشیم.
وی متذکر شد: هر کسی به نظام اسلامی اعتقاد دارد، باید شرکت در انتخابات را وظیفه خود بداند.
میرشکار با تاکید بر ضرورت مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو اظهار کرد: مردم با حضور یکپارچه در راهپیمایی ۲۲ بهمن به ندای رهبری لبیک گفتند و ثابت کردند که از نظام و انقلاب دفاع می‌کنند. بعد از این حضور پرشور، مردم با شرکت گسترده در انتخابات ۱۱ اسفند حماسه سیاسی را خلق خواهند کرد که در راستای حفظ اقتدار نظام و استقلال کشور است.

✓مشارکت حداکثری در تعیین آینده کشور تاثیرگذار است

سمانه ربیعی شهروند سوادکوهی در گفت‌وگو با تیرنگ با بیان اینکه مشارکت حداکثری در تعیین آینده کشور تاثیرگذار است،‌ افزود: دشمنان نظام، انقلاب و کشور چشم دیدن حضور پرشور مردم در انتخابات را ندارند چون مشارکت حداکثری در راستای تقویت بنیه اقتداری، امنیتی و اقتصادی کشور است.

وی با ابراز امیدواری از حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رای، تاکید کرد: حضور پرشور مردم در انتخابات لبیک به رهبری است. مردم با حضور آگاهانه و حداکثری پاسخ محکم به مخالفان نظام جمهوری اسلامی ایران می‌دهند.
این کارشناس علوم سیاسی با بیان اینکه مازندران برای رسیدن به دوران طلایی خود نیازمند حضور نمایندگانی مطالبه گر و سالم برای استیفای حقوق مردم است اظهار داشت: امیدوارم شهروندان با حضور گسترده خود در یازدهم اسفند ماه، نمایندگانی برازنده‌ی نام و تاریخ این استان انتخاب و روانه‌ی مجلس نمایند.
وی با بیان اینکه اگر مردم به صورت گسترده و آگاهانه در تعیین سرنوشت خود مشارکت کنند، انتخابشان عاقلانه خواهد بود در غیر اینصورت، ورود افراد ناتوان به مجلس، هزینه‌های زیادی برای آینده در بر دارد، ادامه داد: توسعه مازندران حق مردم همیشه در صحنه‌ی این دیار است، باید توجه داشت که انتخاب نماینده‌هایی در شان نام و جایگاه این استان، تنها در سایه‌ی حضور گسترده و آگاهانه میسر خواهد بود.

✓ مشارکت حداکثری در انتخابات امنیت‌آور است

علی بیداری شهروند قائمشهری هم در گفت‌وگو با تیرنگ مشارکت حداکثری در انتخابات را امنیت آور می‌داند و می‌گوید که این مشارکت توطئه‌های دشمنان را نقش بر آب می‌کند.
این کارشناس حقوق ادامه داد: شرکت گسترده در انتخابات موجب ناامیدی دشمنان شده و تیری است به چشم بدخواهان نظام که چشم دیدن موفقیت‌های انقلاب اسلامی ایران را ندارند.
وی ادامه داد: اقتدار امروز کشور به برکت انقلاب اسلامی و خون شهدا و حضور گسترده مردم در تمام صحنه‌ها است.
وی دانش‌آموزان را به عنوان موتور محرک در جامعه دانست که می‌توانند اولیا و مرتبطین خود را به پای صندوق‌های رای کشانده و زمینه مناسب برای مشارکت حداکثری را فراهم سازند.
بیداری گفت: دانشگاه نیز نقش مهمی در ایجاد شعور انتخاباتی و رأی آگاهانه مردم خواهد داشت

✓استفاده بهینه از تمامی ظرفیت‌ها برای حضور پرشور در انتخابات

استاندار مازندران بر لزوم اتخاذ راهکار درست و اصولی و استفاده بهینه از تمامی ظرفیت‌ها و امکانات موجود برای حضور پرشور مردم در انتخابات پیش رو تاکید کرد و گفت که راهبرد اصلی نظام مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ۱۱ اسفند است.

سیدمحمود حسینی پور در جلسه مشترک ستاد انتخابات استان با مدیران کل دستگاه‌های اجرایی مازندران، با اشاره به حضور باشکوه مردم در راهپیمایی۲۲ بهمن، افزود: در این دوره از انتخابات نیز همانند گذشته مردم با حضور گسترده در انتخابات، تیر نهایی و خلاص را به قلب دشمنان شلیک خواهند کرد.

وی با اشاره به توطئه‌های مختلف دشمنان در ضربه زدن به انقلاب، خاطرنشان کرد: دشمنان با اجرای دسایس سازمان یافته قصد کمرنگ جلوه دادن این دوره از انتخابات را دارند اما بی‌شک مردم با بصیرت ایران اسلامی با شرکت گسترده در این رویداد سیاسی مهم کشور، یک بار دیگر همانند گذشته، توطئه‌های شوم بدخواهان را با شکست مواجه خواهند کرد.

استاندار مازندران با بیان اینکه برگزاری انتخابات متعدد در کشورمان بیانگر حاکمیت مردم سالاری دینی در نظام اسلامی است، خاطرنشان کرد: مردم با حضور در پای صندوق‌های اخذ رای، با بصیرت و بینش باز سیاسی، با انتخاب کاندیدای اصلح سرنوشت خودشان را تعیین می‌کنند.

وی تصریح کرد: مردم ایران اسلامی ۴۵ سال در برابر انواع مختلف تهدیدهای دشمنان ایستادگی و مقاومت کردند و اکنون با محوریت امامین انقلاب، جمهوری اسلامی ایران بدون تردید قدرت برتر منطقه و در دنیا نیز در ردیف پنج قدرت برتر جهان است.
مقام عالی دولت در مازندران با بیان اینکه دشمنان به دنبال این بودند با بزرگنمایی ضعف‌ها به نظام ضربه بزنند که راه به جایی نبردند، و انتخابات اکنون یک فرصت بزرگ برای نظام است، تصریح کرد: تمرکز دشمنان اکنون معطوف به فرصت‌های جمهوری اسلامی ایران و دستاوردهای انقلاب متمرکز شده است تا از این طریق به نظام ضربه بزنند.

حسینی‌پور گفت: دشمنان با در اختیار داشتن امپراطور رسانه‌ای با تبلیغات و هجمه‌های فراوان قصد دارند از فرصت بزرگ انتخابات سو استفاده کنند تا به نظام ضربه بزنند.
وی با بیان اینکه انتخابات یک فرصت ارزشمند برای تثبیت قدرت جمهوری اسلامی است، اظهار کرد: سالم‌ترین انتخابات نیز در نظام اسلامی و کشورمان برگزار می‌شود.

استاندار مازندران با عنوان اینکه دشمنان انتخابات را یک تهدید بزرگ برای خود تلقی کرده‌اند، ادامه داد: تمام تلاش‌های دشمنان معطوف به این شده تا مردم را از شرکت در این دوره از انتخابات منصرف کنند.
استاندار مازندران گفت: باید با اتخاذ راهکار درست و اصولی و بهره گیری مناسب از ظرفیت‌ها و امکانات موجود، زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کنیم.

حسینی‌پور افزود: مسئولان و مدیران دستگاه‌های اجرایی وظیفه دارند در جهت مشارکت حداکثری مردم در این دوره از انتخابات اهتمام بیشتری داشته باشند.
وی با بیان اینکه دستاوردها و خدمات ارزشمند انقلاب اسلامی باید به درستی برای مردم تبیین و بازگو شود، گفت که جهاد تبیین راهکاری مهم و موثر برای مقابله با تهدیدهای دشمنان است.

مقام عالی دولت در مازندران گفت: مردم با شناختی که از خدمات و دستاوردهای انقلاب پیدا می‌کنند نسبت به آینده نظام امیدوار می‌شوند.

وی گفت: باید از ظرفیت مراکز دانشگاهی برای گرم‌تر کردن تنور انتخابات و زمینه‌ای برای حضور پرشور مردم در این رویداد مهم سیاسی کشور استفاده کرد.

حسینی‌پور با بیان اینکه حضور مردم در راهمیمایی ۲۲ بهمن بسیار معنادار بود، گفت که مردم در نگاه راهبردی به جمهوری اسلامی ایران به درک و فهم مشترکی رسیدند و نسبت به حفظ آرمان‌های انقلاب مصمم هستند.
وی بیان کرد: باید در عمل به مردم ثابت کنیم که مسئولان به دنبال رفع مشکلات هستند.

با توجه به موارد گفته شده و رهنمودهای امام خمینی (ره) و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بر همه ما واجب است تا برای دفاع از میراث شهدا و پیشرفت کشور در انتخابات شرکت کنیم.