نوید نو
نوید نو
 محمد جویباری، مدیر مسئول گروه رسانه‌ای تیرنگ در پیامی فرارسیدن عید نوروز و آغاز سال ۱۴۰۳ را به ملت ایران به ویژه مردم شریف استان مازندران تبریک و تهنیت گفت.

محمد جویباری، مدیر مسئول گروه رسانه‌ای تیرنگ در پیامی فرارسیدن عید نوروز و آغاز سال ۱۴۰۳ را به ملت ایران به ویژه مردم شریف استان مازندران تبریک و تهنیت گفت.

جویباری در این پیام آورده است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
یا مقلب القلوب و الابصار
یا مدبر اللیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال
حول حالنا الی احسن الحال

فرا رسیدن بهار طبیعت و همزمانی آن با بهار رمضان بهترین فرصت برای تازه‌تر شدن تفکر و نوید زندگی جدید و نو شدن اندیشه و نماد امید، پویایی و سرزندگی است.
سال ۱۴۰۲ سالی پر فراز و نشیب برای ایران اسلامی و استان مازندران بود و با وجود تحریم‌های ظالمانه دشمنان و تلاش عده‌ای عناصر وابسته به غرب و کشورهای متخاصم برای بر کم کردن میزان مشارکت مردم در انتخابات اما با همدلی، اتحاد و با تلاش مردم و مسئولان خواب دشمنان تعبير نشد و دشمنان نتوانستند مردم را از آرمان‌های امام راحل، رهبر معظم انقلاب و شهدا دور كنند .
اکنون نیز چون گذشته در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام سال “جهش تولید با مشارکت مردم ” نام گذاری شد، مسئولان و رسانه‌های جریان انقلاب در راستای تحقق شعار سال و نامگذاری صورت گرفته تلاش کنند که این مسیر با شتاب بیشتری طی شود.
در گروه رسانه‌ای تیرنگ در یکسال گذشته سعی کردیم در راستای منویات مقام معظم رهبری و شعار سال «مهار تورم و رشد تولید» گام برداریم و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نکردیم.
اکنون که کارنامه یکساله خود را ورق می زنیم خرسندیم به سوگندی که در ابتدای راه بسته‌ایم پایبندیم و امیدواریم در سال جدید هم با نگاهی نو در ادامه مسیر خواست و دغدغه مردم و رضایت خداوند رحمان را بر هر امری مقدم بداریم.

ما باور داریم اگر چه همه مسئولان موظف به تلاش برای تحقق عملی شعار سال هستند بدون ترديد در این زمینه نقش مردم و رسانه ها بر کسی پوشیده نیست.
امید است در سایه الطاف الهی، ذیل توجهات حضرت ولی‌عصر (عج الله تعالی فرجه الشریف) و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) همواره در مسیر تعالی، پیشرفت و تحقق اهداف مقدس جمهوری اسلامی ایران، به ویژه ارتقای سطح رفاه مردم و کارآمدتر شدن نظام و تحقق برنامه‌های دولت مردمی ایران قوی از موفقیت و بهروزی برای ملت ایران و استان مازندران داشته باشیم.