نقش موثر صنعت چاپ و بسته بندی به توسعه پایدار اقتصادی استان
نقش موثر صنعت چاپ و بسته بندی به توسعه پایدار اقتصادی استان
عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه معصومه فرجی معاون فرهنگی و رسانه آن اداره کل و مسعود فلاح رییس ارشاد بهشهرو عبداله آل احمد کارشناس امورچاپ ارشاد مازندران با حضور در چاپخانه ها و صنایع بسته بندی شرق استان مازندران و شهرستان بهشهر از فعالیت های این چاپخانه ها دیدن کردند.

تیرنگ نیوز: عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه معصومه فرجی معاون فرهنگی و رسانه آن اداره کل و مسعود فلاح رییس ارشاد بهشهرو عبداله آل احمد کارشناس امورچاپ ارشاد مازندران با حضور در چاپخانه ها و صنایع بسته بندی شرق استان مازندران و شهرستان بهشهر از فعالیت های این چاپخانه ها دیدن کردند.

دراین بازدید ، زارع ضمن تقدیر از تلاشگران صنعت چاپ بویژه کارگران چاپخانه ها سرمایه گذاری و اشتغال در این بخش را برای اقتصاد استان بسیار مهم دانست و از مسئولین استانی خواست تا با نگاه ویژه به این صنعت مهم زمینه را برای رشد و توسعه و رونق اقتصادی مارندران فراهم سازند .

وی افزود : اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران نیز با طرح های مختلف از صنعت چاپ و بسته بندی استان حمایت نموده و در آینده نیز این حمایت ها ادامه خواهد یافت .

در پایان ، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از تعدادی از مدیران چاپخانه ها و کارگران تلاشگر صنعت چاپ و بسته بندی ، با اهدا گل و هدایایی تقدیر به عمل آورد ./روابط عمومی