نزدیک به هزار بلیت در جشنواره فیلم فجر مرکز مازندران فروخته شد
نزدیک به هزار بلیت در جشنواره فیلم فجر مرکز مازندران فروخته شد

تیرنگ نیوز: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: نزدیک به هزار بلیت در چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر، با اکران ۲۰ فیلم در مرکز استان، فروخته شد. حسین جوادی، با اشاره به پایان اکران فیلم‌های چهل‌ویکمین جشنواره فیلم فجر در مرکز این استان، اظهار داشت: اکران آثار جشنواره از ۱۷ بهمن با فیلم […]

تیرنگ نیوز: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: نزدیک به هزار بلیت در چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر، با اکران ۲۰ فیلم در مرکز استان، فروخته شد.

حسین جوادی، با اشاره به پایان اکران فیلم‌های چهل‌ویکمین جشنواره فیلم فجر در مرکز این استان، اظهار داشت: اکران آثار جشنواره از ۱۷ بهمن با فیلم “آه سرد” آغاز شد و تا ۲۴ بهمن ماه با اکران فیلم “کاپیتان” ادامه یافت.

جوادی اعلام کرد: در این مدت، در مجموع ۹۹۱ بلیت به مبلغ ۳۶ میلیون و ۵۰ هزار تومان فروخته شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: فیلم “سرهنگ ثریا” بیشترین فروش را با رقم ۶ میلیون و ۳۳۵ هزار تومان داشت.

وی ادامه داد: “یادگار جنوب” نیز با فروش ۵ میلیون و ۵۶۵ هزار تومان، دومین فیلم پرفروش در این دوره از جشنواره، در مرکز مازندران بوده است.

حسین جوادی اعلام کرد: “آه سرد” نخستین فیلم اکران شده در سینما سپهر ساری بود که کمترین فروش را با رقم ۲۴۵ هزار تومان داشته است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، اظهار داشت: علاوه بر ۹۹۱ بلیت فروخته شده، نزدیک به ۲۰۰ نفر نیز به عنوان میهمان به تماشای فیلم‌های جشنواره نشستند.

جوادی در پایان از همکاری صمیمانه رسانه ها و دست‌اندرکاران این رویداد مهم فرهنگی، هنری و سینمایی در استان قدردانی کرد.

  • منبع خبر : روابط عمومی