نخستین جلسه هیئت مدیره سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی برگزار شد
نخستین جلسه هیئت مدیره سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی برگزار شد
سازمان تازه تاسیس سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی در شهرداری مرکز مازندران؛آغاز بکار کرد.

تیرنگ نیوز: سازمان تازه تاسیس سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی در شهرداری مرکز مازندران؛آغاز بکار کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری ساری، اولین جلسه هیئت مدیره سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری مرکز مازندران به ریاست حسن کلانتری معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور مناطق شهرداری و با حضور  داوود ندیم پدر علم سرمایه گذاری شهری و موسس مدرسه مجازی سرمایه گذاری کشور و عبدالرضا دادبود اعضای هیات مدیره، مهدی نجاتی جوارمی رئیس این سازمان، با هدف بستر سازی اداری و سازمانی فعالیت های اقتصادی و بازرگانی مجموعه مذکور برگزار شد.

در این جلسه کلانتری معاون برنامه یزی و هماهنگی مناطق شهرداری و رئیس هیئت مدیره سازمان سرمایه گذاری، با بیان اینکه مدیریت شهری در ساری به مقوله سرمایه گذاری و جذب منابع مالی مناسب برای خدمات رسانی بهتر به شهروندان، اتفاق نظر دارند، اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم با وحدت رویه و تلاش های موثر، مسیرهای جدید و مناسبی برای جذب سرمایه ایجاد کنیم.

حسن کلانتری گفت: با توجه به وضعیت اقتصادی شهرداری ها و ضرورت استفاده از منابع درآمدی جدید جهت تامین خاستگاههای عمومی شهروندان، تاسیس و فعالیت سازمان سرمایه گذاری می تواند اهداف مدیران امر و نیازهای عمومی شهروندان را تحقق بخشد.

رئیس هیئت مدیره سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری ساری با اشاره به اینکه استفاده از یک نظام قانونمند و اثرگذار برای جلب سرمایه گذاران در بخش های مختلف سرمایه گذاری از مهمترین دغدغه های پیش رو کارکنان سازمان است، اظهار کرد: از حمایت های جواد طالبی شهردار ساری در راستای ایجاد امید و انگیزه برای فعالیت مقتدرانه سازمان قدردانی می کنیم و قطعا با جدیت کافی نسبت به اثرگذاری سازمان سرمایه گذاری در بهبود فعالیت های شهرداری گام برمی داریم.

رییس سازمان سرمایه گذاری و مشاکت های مردمی شهرداری ساری در این جلسه گفت: اعتماد سازی و باور آفرینی برای سرمایه گذاران بخش های مختلف، تسهیل در روند مشارکت های عمومی و برقراری یک ساختار منسجم برای فعالیت های سازمان در تمامی سطوح اقتصادی مورد توجه قرار دارد.

مهدی نجاتی جوارمی یادآور شد: طرح هایی در جهت مشارکت سرمایه گذاران در بوستان ملل، حاشیه پارکینگ روشن خیابان قارن، روبروی مسجد محمد رسول الله کمربندی شرقی تعریف شده که می تواند یک مشارکت دو سویه و انتفاع متقابل برای شهرداری و سرمایه گذار را به همراه داشته باشد.

در این جلسه دکتر داوود ندیم پدرعلم سرمایه گذاری شهری با اشاره به وجود ظرفیت های مناسب سرمایه گذاری در ساری تصریح کرد: ۳ سال پیش رو برای ساری با جهش اقتصادی می تواند همراه باشد.

داوود ندیم گفت: حوزه گردشگری، اقتصاد دیجیتال، و بخش های مختلف سرمایه گذاری نقاط عطفی برای سازمان سرمایه گذاری هستند که می توان با شناسایی این توانمندی ها، درآمد مطلوبی برای شهر ساری و رفاه عمومی بیشتر برای مردم این شهر ایجاد کرد.

وی از شهردار ساری به عنوان مدیری با جسارت و متبحر یاد کرد و بیان داشت: جواد طالبی مدیری کارآمد است که این روحیه را به خوبی در بین کارکنان ایجاد کرده بنابراین در حوزه سرمایه گذاری قطعا می توانیم شاهد شکوفایی استعدادها و پتانسیل های سازمان مذکور باشیم.

در این جلسه سایر مدیران نیز به بیان دیدگاههای خود پیرامون فعالیت های منسجم سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های عمومی پرداختند و بر روی استفاده از ظرفیت های مشارکت های مردمی تاکید شد.

  • منبع خبر : روابط عمومی