نبود اسپانسر مشکل ورزش بانوان/ بانوی تیرانداز به آرزویش رسید
نبود اسپانسر مشکل ورزش بانوان/ بانوی تیرانداز به آرزویش رسید
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اهمیت ورزش بانوان گفت: عدم ورود اسپانسر در این حوزه از جمله مشکلات ورزش بانوان است.

تیرنگ نیوز: سرپرست اداره کل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اهمیت ورزش بانوان گفت: عدم ورود اسپانسر در این حوزه از جمله مشکلات ورزش بانوان است.

عادل عالیشان در مرسم تقدیر از هانیه رستمیان قهرمان تیراندازی که موفق به کسب اولین سهمیه المپیک شد، اظهار داشت: هانیه رستمیان بعنوان بانوی محجبه و افتخار آفرین، از افتخارات استان و کشور است.

عالیشان افزود: از اینکه یک بانوی محجبه مازندرانی موفق شد اولین سهمیه المپیک را کسب کند باعث افتخار ماست.

وی از اهمیت ورزش بانوان گفت و بیان داشت: بحث ورزش بانوان از اهمیت بالایی برای اداره‌کل ورزش و جوانان استان مازندران برخوردار است که عدم ورود اسپانسرها در حوزه بانوان از مشکلاتی است که بدنبال رفع آن هستیم.

سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان استان مازندران خواستار حمایت حامیان، سرمایه‌گذاران و خیرین ورزشی از ورزشکاران مازندرانی شد و بیان کرد: بحث حمایت از قهرمانان برای امنیت و آرامش خاطر ورزشکاران‌مان است که ما بتوانیم شرایطی را فراهم کنیم که این قهرمانان ما راحت تر و با خاطر جمعی تمرینات خودشان را ادامه دهند.

عالیشان باری دیگر ضمن تقدیر از اقدام خیرخواهانه مهندس اکبرزاده، افزود: قطعاً تبعات نهایی این حمایت‌ها افتخار آفرینی و به اهتزاز در آوردن پرچم سه رنگ کشور عزیزمان در آوردگاه‌های مختلف ورزشی است.

وی ادامه داد: همه ما از مدال آوری و افتخار آفرینی ورزشکاران مازندرانی اشک شوق می‌ریزیم که در این راه نیازمند حمایت خیرین هستیم.

عالیشان با اشاره به اینکه، استان مازندران همواره مورد توجه بوده و سهم زیادی در مدال آوری دارد، بیان کرد: بیش از ۳۰ درصد مدال‌آوری در تیم‌های ملی سهم ورزشکاران مازندرانی است.

وی خاطرنشان کرد: حمایت و توجه به قهرمانان از برنامه‌های اصلی ما است و با جدیت پیگیر رفع دغدغه قهرمانان مازندرانی خواهیم بود.

هانیه رستمیان بانوی قهرمان تیراندازی هم در این جلسه ضمن تقدیر از پیگیری‌های سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان استان مازندران، بیان داشت: مازندران استان قهرمان خیز است و رسیدگی به آن و رسیدگی به قهرمانان و ورزشکاران این استان کار بسیار دشواری است.

وی ضمن تقدیر از خیر ورزشی اظهار داشت: حمایت شما از ورزش بانوان قابل ستایش است و امیدوارم با موفقیت در برنامه‌ها و مسابقات پیش روی باعث افتخار ورزش استان و کشور باشم.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر