نامگذاری مراکز فرهنگی و هنری استان به نام بزرگان هنر
نامگذاری مراکز فرهنگی و هنری استان به نام بزرگان هنر
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از بزرگداشت نام بزرگان فرهنگ و هنر مازندران و نام گذاری مراکز فرهنگی و هنری به نام آنان خبر داد.

تیرنگ نیوز: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از بزرگداشت نام بزرگان فرهنگ و هنر مازندران و نام گذاری مراکز فرهنگی و هنری به نام آنان خبر داد.

در آیین نامگذاری سالن همایش های مجتمع فرهنگی ولیعصر (عج) اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل  به نام : استاد فرهنگ شریف ضمن اشاره به جایگاه والای هنر و هنرمندان در جامعه ، زنده یاد استاد فرهنگ شریف را یکی از بزرگان هنر موسیقی سنتی ایران و افتخار مازندران و شهر آمل دانست و نام گذاری سالن همایش های مجتمع فرهنگی آمل را به نام این استاد بزرگ موسیقی سنتی را کاری ارزنده در راستای بزرگداشت نام و جایگاه هنرمندان و پیشکسوتان این عرصه عنوان کرد و افزود : این کار ارزشمند را قصد داریم در دیگر نقاط استان نیز انجام دهیم.

زارع اظهار داشت : شناساندن بزرگان فرهنگ و هنر استان و معرفی آنان به نسل جوان جامعه از وظایف اصلی ماست که نام گذاری مراکز فرهنگی و هنری هر شهر به نام بزرگان این عرصه می تواند نسل جوان را به فرهنگ و هنر بیشتر ترغیب نماید .

 

  • منبع خبر : روابط عمومی