مهار تورم، رشد تولید رهنمود مقام معظم رهبری
مهار تورم، رشد تولید رهنمود مقام معظم رهبری
محمد جویباری، مدیر مسئول گروه رسانه‌ای تیرنگ در پیامی فرارسیدن عید نوروز و آغاز سال 1402 را به ملت ایران به ویژه مردم شریف استان مازندران تبریک و تهنیت گفت

تیرنگ نیوز: محمد جویباری، مدیر مسئول گروه رسانه‌ای تیرنگ در پیامی فرارسیدن عید نوروز و آغاز سال 1402 را به ملت ایران به ویژه مردم شریف استان مازندران تبریک و تهنیت گفت.

جویباری در این پیام آورده است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
یا مقلب القلوب و الابصار
یا مدبر اللیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال
حول حالنا الی احسن الحال

فرا رسیدن بهار طبیعت و همزمانی آن با بهار رمضان بهترین فرصت برای تازه‌تر شدن تفکر و نوید زندگی جدید و نو شدن اندیشه و نماد امید، پویایی و سرزندگی است.
سال ۱۴۰1 سالی پر فراز و نشیب برای ایران اسلامی و استان مازندران بود و با وجود تحریم‌های ظالمانه دشمنان و تلاش عده‌ای عناصر اغتشاشگر وابسته به غرب و کشورهای متخاصم برای بر هم زدن آرامش مردم اما با همدلی، اتحاد و با تلاش مردم و مسئولان خواب دشمنان براي نسل جديد انقلاب اسلامي تعبير نشد و دشمنان نتوانستند با راه انداختن جنگ رواني و رسانه‌اي اين نسل را از آرمان‌هاي امام راحل، رهبر معظم انقلاب و شهدا دور كنند .
در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام سال “تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین” نام گذاری شده بود، مسئولان و رسانه‌های جریان انقلاب در راستای رفاه و آسایش مردم به ویژه قشرضعیف و رفع موانع و مشکلات در زمینه‌های مختلف به خصوص در عرصه اقتصادی و بهبود وضعيت معيشت مردم با سرلوحه قرار دادن تحقق شعار و نامگذاری صورت گرفته تلاش کردند که امید است این روند در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به سال «مهار تورم، رشد تولید » نامگذاری شده به حول و قوه الهی، با شتاب بیشتری تداوم داشته باشد.
در گروه رسانه‌ای تیرنگ در یکسال گذشته سعی کردیم در راستای منویات مقام معظم رهبری و شعار سال «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» گام برداریم و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نکنیم.
اکنون که کارنامه یکساله خود را ورق می زنیم خرسندیم به سوگندی که در ابتدای راه بسته‌ایم پایبندیم و امیدواریم در سال جدید هم با نگاهی نو در ادامه مسیر خواست و دغدغه مردم و رضایت خداوند رحمان را بر هر امری مقدم بداریم و هیچ مسئولی را بر مردم مقدم ندانیم.
در یکسال گذشته کارکنان و مدیریت روزنامه تیرنگ سعی کردند چون گذشته رویکرد خود را حل و فصل و پیگیری مطالبات مردمی قرار دهد و در این راه کم هم مواخذه نشدند اما علیرغم فشارها هیچگاه از آرمان‌های خود دست نکشیدند و قداست قلم را محترم شمرده و رضایت مردم و خداوند را بر رضایت فلان مسئول ارجح دانستند. ما صدای مردم هستیم و صدای آنان خواهیم ماند تا روزی که قلم یاریمان کند.
اکنون که در چهل و پنجمین سال از پیروزی انقلاب اسلامی و آغاز بلوغ و حركت فكري و دوران شكوفايي انقلاب هستیم، همچنان باور داریم اگر چه همه مسئولان موظف به تلاش برای تحقق عملی شعار سال هستند بدون ترديد در این زمینه نقش مردم و رسانه ها بر کسی پوشیده نیست.
امید است در سایه الطاف الهی، ذیل توجهات حضرت ولی‌عصر (عج الله تعالی فرجه الشریف) و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) همواره در مسیر تعالی، پیشرفت و تحقق اهداف مقدس جمهوری اسلامی ایران، به ویژه ارتقای سطح رفاه مردم و کارآمدتر شدن نظام و تحقق برنامه‌های دولت مردمی ایران قوی از موفقیت و بهروزی برای ملت ایران و استان مازندران داشته باشیم.

  • منبع خبر : اختصاصی تیرنگ