منطقه ساری برای سوخت رسانی ایام نوروزی در آمادگی کامل است
منطقه ساری برای سوخت رسانی ایام نوروزی در آمادگی کامل است
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : با پیش بینی افزایش مسافرتهای نوروزی این شرکت خود را برای استقبال از نوروز ، مسافران نوروزی و زائران علی بن موسی الرضا ( ع ) آماده کرده است.

تیرنگ نیوز: مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : با پیش بینی افزایش مسافرتهای نوروزی این شرکت خود را برای استقبال از نوروز ، مسافران نوروزی و زائران علی بن موسی الرضا ( ع ) آماده کرده است.

سبحان رجب پور مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری در دومین جلسه ستاد تسهیلات سفر نوروزی که در نیمه اول اسفند ماه  در منطقه ساری برگزار شد از هماهنگی های انجام شده با سازمانهای مختلف و جایگاهداران و موزعین گاز مایع منطقه ساری گفت و اظهار داشت : منطقه ساری به کمک مدیران مجاری عرضه تمام تلاش خود را متمرکز کرده تا خدمات مطلوبی در روزهای پایانی سال و نوروز  1402 به مردم استان و مسافران ارائه شود تا سفر خوشی را در این استان تجربه کنند .

سبحان رجب پور با بیان این که جمعیت مازندران در تعطیلات نوروزی چند برابر افزایش می یابد، تصریح کرد : برای آمادگی بیشتر، گروههایی با هدف کنترل و نظارت بر خدمات جایگاههای سوخت به ویژه در نقاط ورودی استان (جاده های هراز ، سوادکوه  ، کیاسر و گلوگاه ) در نظر گرفته شده است .

وی تصریح کرد : بازرسی و کنترل در این مدت به صورت مستمر در جایگاهها انجام می شود .

مدیر منطقه ساري درباره جایگاههای موجود این منطقه یادآور شد : به طور کلی 137 باب جایگاه عرضه سوخت مایع و 85 باب جایگاه سی ان جی در منطقه ساری فعالیت می کنند .

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری ضمن معرفی اپلیکیشن باک برای ره گیری جایگاههای عرضه سوخت و نوع خدمات ارائه شده در آنها ، تعداد جایگاههای فرآورده مایع و سی ان جی را 222 باب شمرد و با اعلام شماره تلفنهای ۰۹۶۲۷ مرکز پاسخگویی به مشتریان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران  و تلفن 33270138 منطقه ساری برای پاسخگویی به نقطه نظرات و شکایت میهمانان وهم استانی ها  به صورت شبانه روزی آماده می باشد.

  • منبع خبر : روابط عمومی