ملاقات عمومی مديرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران با صنعتگران شهرستان تنكابن
ملاقات عمومی مديرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران با صنعتگران شهرستان تنكابن
ياسر امينی مديرعامل شرکت شهرکهای صنعتی همگام با استاندار مازندران در ملاقات عمومی با صنعتگران شهرستان تنكابن، به بررسي و رفع مشكلات جهادگران حوزه صنعت و توليد مستقر در شهركها و نواحي صنعتي اين منطقه پرداخت.

تیرنگ نیوز: ياسر امينی مديرعامل شرکت شهرکهای صنعتی همگام با استاندار مازندران در ملاقات عمومی با صنعتگران شهرستان تنكابن، به بررسي و رفع مشكلات جهادگران حوزه صنعت و توليد مستقر در شهركها و نواحي صنعتي اين منطقه پرداخت.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی مازندران, یاسر امینی در حاشيه ملاقات عمومي با صنعتگران شهركها و نواحي صنعتي شهرستان تنكابن، ضمن اشاره به اهمیت برگزاری ملاقاتهاي عمومی بيان داشت: در سال توليد، پشتيباني ها، مانع زدايي ها، با توجه به تأكيدات مقام معظم رهبري، رسیدگی به مشکلات تولیدکنندگان در شهرکها و نواحی صنعتی، با اولويت و حساسيت خاصي در دستور كار قرار دارد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران افزود: ضرورت انجام ملاقات مردمی بمنظور حل معضلات و رفع موانع و جلب رضایت مندی بخش صنعت، از برنامه هاي مهم استاندار سختكوش و متعهد بوده كه حضور بي بديل ايشان در اين جلسات، موجب ايجاد بارقه اميد در قشر زحمتكش و پرتلاش عرصه صنعت استان گرديده است.

امینی بررسي دقيق و عاجل مشكلات تولیدکنندگان را از مزاياي رويارويي و ملاقات حضوري با اين عزيزان دانست و اظهار داشت: خدمت صدقانه مسئولين در جهت حل مشكلات، مايه اعتماد و دلگرمي بيش از پيش مردم به نظام مقدس جمهوري اسلامي و حمايت از دستآوردهاي ارزشمند امام راحل (ره) و جانفشاني هاي شهداء گرانقدر گرديده و يقيناً رضاي پروردگار متعال و خشنودي حضرت ولي عصر (عج) را بدنبال خواهد داشت.

رئيس هيئت مديره و مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي مازندران در این ملاقات عمومي، به بررسی مشکلات مطرحه واحدهای تولیدی و سرمایه گذاران پرداخت و دستورات لازمه را صادر کرد.

  • منبع خبر : روابط عمومی