مصرف کنندگان فاقد گاز طبیعی در فصل سرما نگران تامین گاز مایع نباشند
مصرف کنندگان فاقد گاز طبیعی در فصل سرما نگران تامین گاز مایع نباشند
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : با توجه به ذخیره سازی کافی و آمادگی شرکت های موزع و عوامل توزیع ، مشکلی در تامین و توزیع گاز مایع برای مصرف کنندگان فاقد گاز طبیعی در زمستان وجود ندارد.

تیرنگ نیوز: مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : با توجه به ذخیره سازی کافی و آمادگی شرکت های موزع و عوامل توزیع ، مشکلی در تامین و توزیع گاز مایع برای مصرف کنندگان فاقد گاز طبیعی در زمستان وجود ندارد.

سبحان رجب پور مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری در نشست هم اندیشی توزیع کنندگان گاز مایع که در سالن جلسات شرکت با حضور کارشناسان  شرکت و مدیران موزع  گاز مایع انجام شد ، هدف از برگزاری این نشست را حمایت از تاسیسات های مردمی ، استاندارد سازی و ارائه خدمات و سرویس مطلوب تر به مردم شریف استان دانست .

سبحان رجب پور از ساماندهی وضعیت عاملین غیر مجاز گاز مایع و ایمن سازی تاسیسات مردمی و نمایندگی های سیلندری گفت و اذعان کرد : تامین و توزیع گاز مایع ، ایمن سازی تاسیسات و ارائه خدمات به موقع و مطلوب به شهروندان با نظارت دقیق کارشناسان و بازرسان در قالب گشت های محسوس و نا محسوس صورت می پذیرد .

وی گفت : با توجه به اینکه استان مازندران دارای مناطق سرد سیر و ییلاقی فاقد گاز طبیعی می باشد ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری در بخش گاز مایع و سرویس دهی مطلوب به شهروندان از آمادگی لازم برخوردار است .

مدیر منطقه ساری اذعان کرد :جلسه هماهنگی با موزعین گاز مایع و هم اندیشی و ارائه طرحهای بهتر برای سوخت رسانی مطلوب و راهکارهای مقابله در بحرانهای احتمالی مورد بررسی قرار گرفت و این آمادگی از بروز مشکلات جدی جلوگیری خواهد کرد .

رجب پور بیان کرد : با توجه به بازدیدهای بعمل آمده ، مشکل عمده ای در امر توزیع گاز مایع در سطح منطقه ساری مشاهده نشده است  و موزعین گاز مایع نهایت همکاری را با این شرکت دارند .

مدیر منطقه ساری رعایت اصول حرفه ای و ایمنی را از اولویتهای شرکتهای توزیع گاز مایع اعلام نمود و تاکید کرد  : رعایت استاندارد 841 ، ممانعت از شارژ کپسولهای غیر مجاز ، کالیبره نمودن مستمر دستگاههای سیلندر پر کنی ، تعویض شیر و سیلندرهای معیوب و …از اولویتهای بازدید بازرسان منطقه ساری است .

  • منبع خبر : روابط عمومی