مراسم جشن پیروزی فجر علوی در دهه فجر برگزار شد
مراسم جشن پیروزی فجر علوی در دهه فجر برگزار شد
مسئول روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : به مناسبت دهه فجر مراسم با شکوهی با حضور هنرمندان درجه یک استان و مشارکت پر شور کارکنان منطقه ساری برگزار شد .

تیرنگ نیوز: مسئول روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : به مناسبت دهه فجر مراسم با شکوهی با حضور هنرمندان درجه یک استان و مشارکت پر شور کارکنان منطقه ساری برگزار شد .

عباس خلیل پور مسئول روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری بیان کرد : در منطقه ساری همزمان با فرارسیدن دهه فجر مراسم جشن پیروزی فجر علوی و گرامی داشت ولادت حضرت امیر ( ع ) و روز مرد  با حضور جمعی از هنرمندان درجه یک استانی و اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی در تالار همایشات مجتمع تفریحی رفاهی قوه قضاییه برگزار شد .

خلیل پور اظهار کرد : این جشن با بخشهای متنوعی از جمله اجرای تئاتر طنز توسط گروه نمایشی هنرمندان صدا و سیمای استان ، اجرای موسیقی و برگزاری مسابقه بین حاضران و هدیه به پدران منتخب ادامه داشت.

خلیل پور صبر و شکیبایی را از ویژگی هایی بارز حضرت علی (ع) ذکر کرد و افزود : باید تلاش شود همواره با تکیه بر تعالیم همه معصومین علیهم السلام ، ظرفیتی در خود به وجود آورده تا افراد موثر و تحول آفرین و پیرو حضرت علی (ع) باشیم .

سبحان رجب پور مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری در این مراسم سخنانی ایراد کرد و افزود : برگزاری چنین جشنهایی در روحیه کارکنان موثر بوده و ما با توجه به بخشنامه ها و صرف و صلاح شرکت توانستیم با حداقل امکانات نسبت به برپایی آن اقدام نماییم .

مدیر منطقه ساری تلاش کارکنان منطقه ساری را در سوخت رسانی به موقع در بحران اخیر قطع گاز قابل قدردانی دانست و تاکید کرد : در حال حاضر با توجه به امکانات ورزشی و اینگونه جشنها که برای کارکنان شرکت و خانواده هایشان فراهم شده است به نشاط و شادابی آنها افزوده شده و مطمئنا با روحیه ای عالی به مردم خدمات رسانی خواهد شد .

عباس خلیل پور از برنامه های جشن گفت و افزود : اجرای موسیقی و برنامه های نمایشی و طنز از دیگر برنامه‌های متنوع فرهنگی این مراسم بود که مورد استقبال قرار گرفت و در پایان مدیر منطقه ساری با شاخه گلی از فرزندان کارکنان که نخبه های تحصیلی ، ورزشی و مذهبی بودند تجلیل به عمل آورد.

  • منبع خبر : روابط عمومی