مدارس شاهد، پیشانی آموزش و پرورش دراجرای سند تحول بنیادین و تربیت انسان تمام ساحتی باشند
مدارس شاهد، پیشانی آموزش و پرورش دراجرای سند تحول بنیادین و تربیت انسان تمام ساحتی باشند
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در جلسه ستاد اجرایی شاهد استان گفت: مدارس شاهد، پیشانی آموزش و پرورش دراجرای سند تحول بنیادین و تربیت انسان تمام ساحتی باشند.

تیرنگ نیوز: مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در جلسه ستاد اجرایی شاهد استان گفت: مدارس شاهد، پیشانی آموزش و پرورش دراجرای سند تحول بنیادین و تربیت انسان تمام ساحتی باشند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ ستاد اجرایی شاهد استان با حضور سعدی پور مدیرکل آموزش و پرورش و کهنسال مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با موضوع تشریح و تبیین شناسنامه فعالیتهای مدارس شاهد و تصمیمی گیری در خصوص برگزاری کلاسهای تقویت بنیه علمی طرح شاهد برگزار شد.

علیرضا سعدی پور در این نشست مهمترین هدف تشکیل ستاد اجرایی شاهد که به فرمان حضرت امام راحل (ره) در فروردین 1365 آغاز به کار کرد را کیفیت بخشی به فعالیتهای آموزشی و پرورشی و اجرایی مدارس شاهد  و رسیدگی به امر تحصیلی فرزندان شاهد و ایثارگر از طریق مدارس شاهد، طرح پراکنده و مدارس ایثارگران برشمرد.

وی ضمن تبریک تولد حضرت فاطمه (س) افزود: در آموزش و پرورش به دنبال تربیت انسانهای تمام ساحتی هستیم و مدارس شاهد باید در این امر پیشرو بوده و در واقع پیشانی آموزش و پرورش در اجرای سند تحول و تربیت انسان تمام ساحتی و در تراز سند تحول باشند.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران تأکید کرد: باید با هم افزایی و مشارکت شاهد رشد همه جانبه مدارس شاهد باشیم.جای خوشحالی است که مدارس شاهد در بحث المپیادها و قبولی کنکور موفقیتهای خوبی داشتند.

وی با اشاره به استقرار دبیرخانه دائمی برنامه لاله های روشن در مازندران خاطرنشان کرد: این برنامه در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برگزار می شود.در این طرح که با ابتکار استان مازندران به طرحی فراگیر و کشوری تبدیل شد شهیدپژوهی در اولویت یادواره های مدارس قرار دارد که اعتقاد ما بر این است تا این طرح در مدارس شاهد جلوه و نمود بیشتری داشته باشد.

  • منبع خبر : روابط عمومی