مجاهدت‌های عملی سربازان گمنام امام زمان (عج)
مجاهدت‌های عملی سربازان گمنام امام زمان (عج)
امنیت در ایران با عنایت خداوند و مجاهدت‌های عملی حافظان امنیت و سربازان گمنام امام زمان (عج) کاملاً پیوسته و پایدار است.

 

تیرنگ:
امنیت در ایران با عنایت خداوند و مجاهدت‌های عملی حافظان امنیت و سربازان گمنام امام زمان (عج) کاملاً پیوسته و پایدار است.
یکی از نشانه‌های استحکام جمهوری اسلامی ایران، حوزه امنیت است که به واسطه سربازان گمنام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات و دیگر سازمان‌های امنیتی در جمهوری تامین می‌شود.
سربازان گمنام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات و دیگر سازمان‌های امنیتی جمهوری اسلامی ایران از بهترین فرزندان این آب و خاک هستند که با گمنامی تمام عمر شریف خود را در راه دفاع از امنیت ملت شریف ایران صرف می‌نمایند و گاه تا آنجا پیش می‌روند که جان خود را هم فدای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مردم شریف ایران نموده‌اند.
امروزه در هماوردهای امنیتی در سطح منطقه و جهان، وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مقابله با توطئه‌های سازمان‌های اطلاعاتی، بحمدالله چنان موفق عمل کرده‌اند که باعث کسب اعتبار جهانی برای این نهادهای مقدس شده‌اند.
ملت ایران خود را مدیون این همه رشادت و مجاهدت‌های خاموش می‌داند و از دل و جان به عزیزان گمنام درود می‌فرستد و موفقیت روز افزون آنان را از خداوند منان خواستار است.
زهرا کلبادی، شهروند مازندرانی در گفت‌وگو با تیرنگ با بیان اینکه سربازان گمنام حضرت ﺑﻘﯿﺔ ﺍﻟﻠﻪ (عج) در همه زمان‌ها مشغول پاسداری از کشور و در جبهه و سنگر دفاع مقدس حراست از کیان نظام هستند، گفت: یکی از مولفه‌های قدرت یک نظام، امنیت پایدار آن کشور است و نیروهای امنیتی ایران اسلامی، ۴۰ سال حماسه‌ای از اقتدار امنیتی آفریده و همگان قدردان تلاش‌های شبانه روزی آن سربازان گمنام و خوشنام بر اساس دانش امنیتی، مدیریت و عملیات جهادی آنان هستند.
وی با بیان اینکه تهاجم امنیتی جهان استکبار با تمام تجهیزات و تکنولوژی که در اختیار دارد در مقابل خط امنیتی ایران اسلامی همواره شکست خورده و این نشان از توانمندی انقلاب اسلامی ایران در عرصه امنیت پایدار است، ادامه داد: سربازان خوشنام امام زمان (عج) همواره در خط مقدم دفاع و خنثی سازی تهاجم ضد امنیتی جهان استکبار قرار دارند.
کلبادی با بیان اینکه امنیت پایدار و اقتدار آفرین نیاز به عزم ملی، مدیریت و تلاش‌های جهادی و دانش بنیان نیروهای امنیتی دارد، گفت: قدردانی و توجه همگان به نهادهای امنیتی ایران یک فریضه دینی و ملی است و نشان از عقلانیت بالا، پیشرفت و امنیت آفرین دارد.

مهدوی شهروند مازندرانی با بیان اینکه سربازان گمنام امام زمان(عج) توطئه‌های دشمنان را خنثی می کنند و امنیت را برای کشور به ارمغان می آورند، گفت: در کشورهای اطراف ایران نا امنی وجود دارد اما ایران اسلامی دارای امنیت و آسایش کامل است که بخشی از این امر موهون تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) است.
وی بیان کرد: سربازان گمنام امام زمان(عج) افرادی پرتلاش و بی ادعا هستند که با دشمنان مقابله کرده و توطئه‌های آنها را خنثی می‌کنند و امنیت را برای کشور به ارمغان می آورند.
مهدوی با بیان اینکه امنیت امروز ما از کسانی است که شب و روز بیدارند و به انجام خدمت در راستای حفظ امنیت کشور می‌پردازند، گفت: اگر امروزه  امنیت و آسایشی وجود دارد  و دشمنان  نمی‌توانند نفوذ و رخنه‌ای در کشور پیدا کنند به واسطه این مجاهدات است که باید قدردان  فداکاری و ایثار آن‌ها  باشیم.
وی گفت: کرامت و شرافت و عنوان سربازی امام زمان(عج) برای آن‌ها برازنده است و  سربازان گمنام امام زمان توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کنند.

✓ مهارت و اشراف ماموران اطلاعاتی کشور

نماینده ولی فقیه در استان گفت: مردم باید بدانند دشمن با چه شیوه و روشی به میدان آمده است و چه شگرد‌های جاسوسی، نفوذ یا حتی کلاهبرداری را به کار می‌بندد.
آیت‌الله محمدی لایینی افزود: مردم باید از زحمات سربازان گمنام امام زمان (عج) برای برپایی امنیت اطلاع داشته باشند و بدانند این آرامش و راحتی چگونه در جامعه ایجاد می‌شود و قدردان این عزیزان باشند.
وی تصریح کرد: مهارت و اشراف ماموران اطلاعاتی کشورمان، در تراز مبارزه با سرویس‌های جاسوسی پیشرفته و بین المللی کشور‌های مختلف دنیا است و نشان دهنده سطح بالای مهارت، تجهیزات و فداکاری این عزیزان خواهد بود.