مازندران باید در حوزه ورزش و کشاورزی وزیر داشته باشد
مازندران باید در حوزه ورزش و کشاورزی وزیر داشته باشد
نماینده ولی فقیه در مازندران ضمن اظهار خرسندی از مازندرانی بودن رئیس فدراسیون والیبال، گفت: مازندران باید دو وزیر از حوزه ورزش و کشاورزی داشته باشد، استعداد قهرمانی در ورزش والیبال در این استان وجود دارد

تیرنگ:

نماینده ولی فقیه در مازندران ضمن اظهار خرسندی از مازندرانی بودن رئیس فدراسیون والیبال، گفت: مازندران باید دو وزیر از حوزه ورزش و کشاورزی داشته باشد، استعداد قهرمانی در ورزش والیبال در این استان وجود دارد.

به گزارش معاونت ارتباطات و رسانه دفتر نماینده ولی فقیه در مازندران، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی در دیدار میلاد تقوی رئیس فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران، اظهار کرد: اینکه جاذبه به سمت ورزش والیبال در جامعه بیشتر شود گام بسیار خوبی در جهت سلامت است.

وی افزود: اگر یک زمین ورزشی درست کنیم، نیازی نیست یک بیمارستان درست کنیم، اینطرف ورزش را دست کم بگیریم آن طرف باید پشت هم بیمارستان و مراکز درمانی بسازیم.

آیت الله محمدی لائینی تصریح کرد: در میان ورزش‌ها یکی از ورزش‌هایی که برای بچه‌های ایران زمینه رشد خوبی دارد، والیبال است که پارسال تیم‌ ما مقابل تیم‌های قدر دنیا پیروز شد که دنیا و خودمان را متعجب کرد، پس این استعداد رشد در بین بچه‌های ما وجود دارد که تبدیل به قهرمانان انگشت‌شمار این رشته شویم.

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به وجود دغدغه برای برد بین بازیکنان، ادامه داد: مردم اینطور مشوق هستند، استعداد هم وجود دارد حال به‌نظر می‌رسد که یک مدیر جوان، آشنا و پیگیر هم که داریم، قطعا آینده امیدوارکننده خواهد بود.

امام جمعه ساری با بیان اینکه چنانچه تیم ایران در مسابقات المپیک قهرمان شود ما هم به‌خاطر برد و هم به این علت که رئیس فدراسیون والیبال مازندرانی است، خوشحال می‌شویم، گفت: از توفیق این دیدار ممنون هستیم، بچه‌های مازندرانی در سطوح مختلف نخبه ورزشی بوده و دارای مقام هستند اینها را خوب است که بیشتر بشناسیم.

نماینده ولی فقیه در مازندران تاکید کرد: ورزش در دنیا امروزه افکار عمومی را به خود جلب می‌کند، از آنطرف هم برای جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی، ولگردی‌ها، سگ‌گردانی‌ها، وبگردی‌های صبح تا غروب و موارد دیگر بهتر است.

این مسئول عنوان کرد: ورزش همه جوره خوب است، مدال‌آوری مازندران به اندازه ۱۷ استان است، بیش از ۲۰ قهرمان داریم که حاضر نشدند با رقبای اسرائیلی مقابله کنند که عزت و پیام سیاسی زیادی دارد، بنده بارها گفتم که ما دو وزیر کشاورزی و ورزش از مازندران باید داشته باشیم اینها حداقلی‌های حق مازندران است، شماها پیام ما را برسانید و دنبال این ایده باشید.

  • منبع خبر : معاونت ارتباطات و رسانه دفتر نماینده ولی فقیه در مازندران،