لزوم توسعه ورزش همگانی در منطقه توریستی کیاسر
لزوم توسعه ورزش همگانی در منطقه توریستی کیاسر
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران با حضور در شهر کیاسر از اماکن ورزشی این شهر بازدید کرد و از مشکلات موجود در این شهر مطلع شد و خواستار توسعه ورزش همگانی در این منطقه شد.

تیرنگ نیوز: سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران با حضور در شهر کیاسر از اماکن ورزشی این شهر بازدید کرد و از مشکلات موجود در این شهر مطلع شد و خواستار توسعه ورزش همگانی در این منطقه شد.

در ادامه سفرهای شهرستانی سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران، عادل عالیشان با حضور در شهر و منطقه توریستی کیاسر، بعد از جلسه با بخشدار و اعضای شورای شهر کیاسر، از اماکن ورزشی و موقعیت‌های موجود بازدید کرد.

کاظمی بخشدار کیاسر در این جلسه با بیان دغدغه‌ها و مشکلات ورزش کیاسر، اظهار داشت: ایجاد نشاط اجتماعی بسیار مهم است و در ورزش و جوانان هم قطعا اولویت دارد.

وی با بیان اینکه هدف ما ارتباط تنگاتنگ با مسئولین است، افزود: شناخت دغدغه های ورزشی و شناسایی آسیب‌های اجتماعی که با ورزش حل خواهد شد از برنامه‌ها و اهداف ما در ورزش کیاسر است. بخشدار کیاسر خاطرنشان کرد: بحث اشتغال و رفع مشکلات جوانان از دغدغه‌های ما است و ایجاد زمینه های ورزشی برای شکوفایی استعدادهای منطقه خواسته ما از دستگاه ورزش می‌باشد.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان مازندران در این بازدید ضمن تقدیر از زحمات تلاشگران شهر کیاسر، اظهار داشت : دغدغه‌های ورزشی مردم کیاسر برای ما قابل احترام است. عالیشان با بیان اینکه این منطقه از مناطق پرافتخار ورزشی است، افزود: بخش، بخش بسیار با ظرفیتی است. این منطقه، شخصیت‌های بزرگی به خودش دیده است و ورزشکاران زیادی از این بخش کشف و استعدادیابی شده‌اند که هم اکنون در ورزش کشور افتخار آفرینی می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه این منطقه پر از استعداد است، بیان داشت: پیشرفت ورزش کیاسر نیازمند تعامل دوطرفه است. عالیشان با تاکید بر حفظ و نگهداری درست از امکانات ورزش منطقه، گفت: اماکن ورزشی ما محل پرورش و رشد ورزشکاران و استعدادهای ما هستند.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان مازندران ادامه داد: موظف هستیم با مشارکت مردم در حفظ و نگهداری اماکن ورزشی اقدام نماییم.

عالیشان خواستار فعال شدن رشته‌های مختلف ورزشی در این منطقه شد و بیان کرد: هیات‌های ورزشی منطقه باید فعال شود و باید افرادی بیاییند که کارگشایی کنند، دلسوز باشند و تعصب به منطقه داشته باشند. وی با بیان اینکه باید افراد توانمند را در رشته های مختلف شناسایی کنید، اظهار داشت: هیات اسکی و هیأت کوهنوردی این منطقه را فعال کنید.

این منطقه توریست پذیر است و باید با جذب سرمایه گذار، اماکن ورزشی توریست پذیر را محیا کنیم. عالیشان خواستار فعال کردن شورای ورزشی، ستاد ساماندهی امور جوانان شد و به توسعه ورزش همگانی تاکید کرد و گفت: باید به سمت توسعه ورزش همگانی برویم که این ورزش باید به یک رزمایش در این منطقه تبدیل شود.

وی ادامه داد: برپایی جشنواره‌های بومی محلی و معرفی جاذبه‌های گردشگری و توریستی این منطقه در کنار ورزش‌های بومی و همگانی به پیشرفت ورزش منطقه کمک خواهد کرد.

  • منبع خبر : روابط عمومی پایگاه خبری ورزش و جوانان مازندران