لزوم استعدادیابی به منظور کشف استعداد
لزوم استعدادیابی به منظور کشف استعداد
در ادامه حضور قهرمانان و نام آوران مازندرانی در دستگاه ورزش، «عادل غلامی» ملی پوش سابق تیم ملی والیبال، با حضور در اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران با «عادل عالیشان» دیدار و گفتگو کرد.

تیرنگ نیوز: در ادامه حضور قهرمانان و نام آوران مازندرانی در دستگاه ورزش، «عادل غلامی» ملی پوش سابق تیم ملی والیبال،با حضور در اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران با «عادل عالیشان» دیدار و گفتگو کرد.

عادل عالیشان سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان استان مازندران در این دیدار، از دستگاه ورزش بعنوان خانه اصلی قهرمانان و ورزشکاران نام برد و اظهار کرد: ورزش نقش مهمی در پیشگیری از جرائم و آسیب‌های اجتماعی دارد و مردم با پیروزهای تیم‌ها در عرصه ورزش خوشحال و با باخت تیم ها ناراحت می شوند و این موضوع نشان از جایگاه مهم ورزش در جامعه دارد.

عالیشان ضمن تقدیر از زحمات و تلاش بیش از یک دهه عادل غلامی در سطح اول کشور، بیان داشت: اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران همواره حمایت از ورزشکاران و قهرمانان ملی را داشته و تا حد توان در کنار شما قهرمانان خوش‌نام و افتخارآفرین خواهد بود.

عادل غلامی هم در این دیدار ضمن تقدیر از پیگیری‌ها و توجه ویژه سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان استان مازندران به امورات قهرمانان، از راه اندازی آکادمی اختصاصی والیبال برای پرورش استعدادها گفت و اظهار داشت: برای آموزش ورزشکاران به امکاناتی نیاز است تا به درستی ورزشکاران پرورش پیدا کنند.

غلامی از نگاه‌اش به بخش استعدادیابی گفت و افزود: بدنبال استعدادیابی مخصوصا در قشر ضعیف جامعه هستم و حاضرم مجانی و بدون دریافت هزینه، کمک کنم تا بتوانیم استعدادهای مختلفی را در نقاط مختلف استان کشف کنیم.

این ملی پوش سابق والیبال ایران، خاطرنشان کرد: به دنبال راه اندازی آکادمی اختصاصی والیبال هستم که مختص والیبال باشد تا همه ساله بتوانیم ستاره های زیادی را به والیبال استان و کشور معرفی کنیم.

گفتنی است؛ عادل غلامی سرعتی زن سابق تیم ملی والیبال ایران که در این فصل در تیم سایپا تهران عضویت داشت در دیدار برابر تیم لبنیات هراز آمل در زادگاهش از دنیای توپ و تور به‌عنوان بازیکن خداحافظی کرد.

  • منبع خبر : روابط عمومی پایگاه خبری ورزش و جوانان مازندران