فلسطین، قلب دنیای اسلام
فلسطین، قلب دنیای اسلام
بدون شک امسال نیز همچون سال‌های گذشته شاهد حضور گسترده مردم ایران اسلامی در راهپیمایی روز قدس خواهیم بود تا همپای دیگر مسلمانان و آزادیخواهان جهان، آزادی فلسطین را فریاد بزنند.

 

محمد جویباری، مدیر مسئول:
بدون شک امسال نیز همچون سال‌های گذشته شاهد حضور گسترده مردم ایران اسلامی در راهپیمایی روز قدس خواهیم بود تا همپای دیگر مسلمانان و آزادیخواهان جهان، آزادی فلسطین را فریاد بزنند.
اگرچه در طول این سال‌ها بسیار تلاش شده که روز قدس را تضعیف کنند و به اصطلاح از رونق بازار آن بکاهند تا فریاد رسای مسلمانان علیه سرطان کشنده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ صهیونیسم شنیده نشود تا پیام جهانی اسلام که امت اسلامی زیر بار ظلم نمی‌رود به گوش جهانیان نرسد، اما با هشیاری حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری، مبارزان همیشه آماده فلسطینی و همراهی مردم مسلمان جهان به ویژه ملت شریف وهمیشه در صحنه ایران اسلامی به اهداف پلیدشان دست نیافته‌اند.
آمریکا و صهیونیست‌ در سال‌های اخیر با گسترش روابط خود با برخی کشورهای عربی در تلاش بوده‌اند تا آرمان فلسطین برای همیشه به فراموشی سپرده شود و با اقداماتی چون ترور فرماندهان فرا ملی مقاومت نظیرسردار سپهبد قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و حمله اخیر به کنسولگری ایران در دمشق و ترور دانشمندان و… در پی تحقق اهداف شوم خود بوده‌اند اما با سد محکمی به نام جمهوری اسلامی برخورده‌اند.
اگرچه در سال‌های اخیر گستاخی این رژیم مفلوک به بالاترین حد خود رسیده است و از آغاز عملیات «طوفان الاقصی» تاکنون، ۳۲هزار و ۹۱۶ فلسطینی در غزه شهید و ۷۵ هزار و ۴۹۴ نفر هم مجروح شدند و این نشان از هدف رژیم صهیونیستی برای نسل کشی فلسطینیان دارد اما امروز دنیا با حمله به مراکز درمانی توسط این رژیم و مسائلی از این قبیل با پلیدی این رژیم آشنا شده است.
امروز موضوع فلسطین، قلب مسائل دنیای اسلام و امت اسلامی است و هر مقدار که در قضیه فلسطین پیشرفت حاصل شود، مسائل امت اسلامی نیز پیش خواهد رفت.
در این بین حضور گسترده مردم در تبیین دقیق رخدادهای فلسطین و بیان شکست‌ هیمنه آمریکا و اسرائیل اهمیت زیادی دارد و این مردم هستند که با حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس صدای مظلومیت فلسطین را به گوش دنیا می‌رسانند و چهره واقعی و منفور صهیونیست‌ها را به جهانیان نمایانگر می‌سازند.
بی شک با حضور گسترده مردم باید بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب این رژیم خبیث به دست دلاورمردان ما مجازات شود و آنها از این جنایت‌ها پشیمان شوند و قطعا یکی از مجازات‌های این رژیم قطع روابط دنیا با رژیم صهیونیستی و حمايت جهانیان و برادران مسلمان و مجامع بین المللی از فلسطین و اصلاح امور فلسطين است که موجب سربلندی و عزتمندی اسلام و همه مسلمین خواهد بود.
به امید آزادی قدس شریف