عملیات برفروبی 545 کیلومتر از محورهای کوهستانی مازندران
عملیات برفروبی 545 کیلومتر از محورهای کوهستانی مازندران
مدیر کل راهداری راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران عنوان کرد : در 48ساعت گذشته بیش از 545کیلومتر از محورهای کوهستانی این استان در52 مرحله برف روبی شد.

تیرنگ نیوز: مدیر کل راهداری راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران عنوان کرد : در 48ساعت گذشته بیش از 545کیلومتر از محورهای کوهستانی این استان در52 مرحله برف روبی شد.

حسن جهانیان گفت : با توجه به کاهش دما و بارش برف در طی دو روز آینده در سطح محورهای کوهستانی به کلیه رانندگانی که قصد تردد از محورهای کوهستانی را دارند توصیه می شود ضمن رعایت قوانین و مقرارت ، تجهیزات و امکانات ایمنی از جمله زنجیر چرخ را همراه داشته باشند.

وی ادامه داد: هم اکنون 36 اکیپ راهداری با بکار گیری 250 دستگاه ماشین آلات راهداری و 300 راهدار در محورهای کوهستانی و مواصلاتی استان مستقر هستند.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران طول محورهای برفگیر مازندران را ۳7۰۰ کیلومتر اعلام و عنوان نمود.: در حال حاضر 23 راهدارخانه در محورهای مواصلاتی استان تجهیز شده و آماده سرویس دهی به مسافران و در راه ماندگان است.

جهانیان خاطر نشان ساخت: مسافرین و رانندگان محترم می‌توانند جهت کسب آگاهی از آخرین وضعیت راهها ، انسدادها یا محدودیت‌های احتمالی تردد و شرایط جوی به سایت www.141.ir مراجعه نموده و یا با تلفن گویای 141 تماس حاصل فرمایند.

  • منبع خبر : روابط عمومی