علی قارداشی : تنیس روی میز ایران جزو 20 فدراسیون برتر دنیاست/ عادل عالیشان: از حق همه رشته های ورزشی دفاع خواهم کرد
علی قارداشی : تنیس روی میز ایران جزو 20 فدراسیون برتر دنیاست/ عادل عالیشان: از حق همه رشته های ورزشی دفاع خواهم کرد
مجمع سالیانه تنیس روی میز استان مازندران با حضور مهرداد علی قارداشی رئیس فدراسیون تنیس روی میز، عادل عالیشان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان، رضا حبیب نژاد رئیس هیات تنیس روی میز و اعضای مجمع در سالن جلسات شهید زرهون اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد

تیرنگ نیوز: مجمع سالیانه تنیس روی میز استان مازندران با حضور مهرداد علی قارداشی رئیس فدراسیون تنیس روی میز، عادل عالیشان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان، رضا حبیب نژاد رئیس هیات تنیس روی میز و اعضای مجمع در سالن جلسات شهید زرهون اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد

علی قارداشی در این نشست با برشمردن موفقیت های مسئولین و ورزشکاران تنیس روی میز مازندران گفت : دست یافتن به این افتخارات کار سختی است و این محقق نمی‌شود مگر با همت و تلاش دست اندرکاران ورزش استان و زحمت کشان تنیس روی میز.

رئیس فدراسیون تنیس روی میز افزود؛ آنچه در توان داریم برای توسعه و پیشرفت تنیس روی میز مازندران کمک خواهیم کرد و اگر امروز تنیس روی میز مازندران در سطح خوبی قرار داد، این نتیجه کار تیمی است.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود با تشکر از حمایت های عادل عالیشان از تنیس روی میز افزود؛ امیدواریم به اهداف مشخص شده ازجمله کار بسیار سخت کسب مدال آوری در المپیک دست یابیم.

علی قارداشی همچنین گفت : در تربیت و معرفی ورزشکار و داور در سطح آسیا موفقیت های خوبی داشتیم که علت اصلی آن برنامه ریزی و استفاده از افراد در جای خودشان است.

وی با بیان اینکه اکنون فدراسیون تنیس روی میز، جزو 20 فدراسیون برتر دنیاست اظهار داشت؛ ورزش استان مازندران با توجه به حضور قهرمانان و ورزشکاران بزرگ بالاترین جایگاه را دارد.

عادل عالیشان نیز در این جلسه ضمن خیرمقدم به رئیس فدراسیون تنیس روی میز گفت: استان مازندران با جمعیت بیش از 3 میلیونی، 170 هزار ورزشکار سازمان یافته، 52 هیات ورزشی فعال استانی و 800 هیات ورزشی شهرستانی، بخش مهم ورزش کشور محسوب می شود.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان مازندران افزود؛ سالانه بیش از 500 مدال ارزشمند توسط ورزشکاران مازندرانی در میادین بزرگ برای کشور کسب می شود که نشان از اهمیت مازندران در ورزش ملی دارد.

وی افزود؛ تنیس روی میز یکی از ورزش های جذاب و پرطرفدار است که قهرمان زیادی نیز در این رشته معرفی شدند و استان مازندران یکی از قطب های مهم تنیس روی میز محسوب می شود.

عالیشان گفت : هیات های ورزشی باید بر مدار برنامه و کار منسجم و منظم باشند و خوشبختانه هیات تنیس روی میز عملکرد خوبی داشت و جزو رشته های بدون تنش و بدون حاشیه است. و در راستای توسعه این رشته، کمک و توجه به تنیس روی میز را وظیفه می‌دانیم.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان مازندران با تاکید براینکه در این دولت به مدیران در تراز انقلاب نیازمندیم افزود؛ باید جلوی بی عدالتی در توزیع و انحراف امکانات و فساد اداری را بگیریم و قول شرف میدهم از حق و حقوق همه رشته های ورزشی دفاع خواهم کرد.

وی گفت : فساد ستیزی مهمترین برنامه ما خواهد بود و اجازه نخواهیم داد حتی یک ریال از اعتبارات ورزش و جوانان انحراف پیدا کند.

عالیشان تاکید کرد؛ فضای ورزش استان را پاک خواهیم کرد و در این مسیر از سیستم خود شروع خواهیم کرد.

لازم به ذکر است؛ رضا حبیب نژاد رئیس هیات تنیس روی میز مازندران نیز گزارشی از وضعیت این هیات ارائه کرد.

  • منبع خبر : روابط عمومی پایگاه خبری ورزش و جوانان مازندران