عزم جدی استاندار، برای رفع موانع و خداحافظی با ترافیک ۱۰ ساله محورهای مواصلاتی مازندران
عزم جدی استاندار، برای رفع موانع و خداحافظی با ترافیک ۱۰ ساله محورهای مواصلاتی مازندران
از اولین روز های آغازین مدیریت حسینی پور در مازندران، پرونده احداث سه محور مواصلاتی مهم روی میز کار وی قرار گرفت. با تامین اعتبار و پیگیری های مستمر استاندار، بزرگراه تهران – شمال؛ روند احداث این پروژه شتاب گرفته و عزم دولت در اتمام آن جدی است.

تیرنگ نیوز: از اولین روز های آغازین مدیریت حسینی پور در مازندران، پرونده احداث سه محور مواصلاتی مهم روی میز کار وی قرار گرفت. با تامین اعتبار و پیگیری های مستمر استاندار، بزرگراه تهران – شمال؛ روند احداث این پروژه شتاب گرفته و عزم دولت در اتمام آن جدی است. ‎

به گزارش خبرنگار روزنامه تیرنگ به نقل روابط عمومی پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران،همچنین با رایزنی‌های صورت گرفته از سوی استاندار مازندران، مقرر شد بانک ملی بزرگراه میاندورود – قائمشهر را از طریق فاینانس بصورت مشارکت و بازپرداخت از محل عوارض توسط مسافرین غیربومی این پروژه احداث کند، احداث این پروژه که برای حل مشکل تردد در این محور ساخته می شود با اعتباری بالغ بر ۱۰ الی ۱۲ هزار میلیارد تومان در دستور کار بانک ملی قرار دارد.

قابل ذکر است؛ مطالعه طرح اتوبان ساحلی از گلوگاه تا رامسر انجام شده و در جلسه ویدئو کنفرانسی استاندار مازندران با شرکتی از کشور چین، ظرفیت جغرافیایی مازندران به نمایش گذاشته شد .

پروژه محور رامسر – چالوس، پروژه در حال ساخت جاده کنارگذر شهری (رینگ شهری) ۶ شهر در غرب استان؛ و چندین پروژه دیگر در راه های مواصلاتی که در دولت سیزدهم جان دوباره گرفته است که بااتمام این پروژه ها با ترافیک موجود در محور های مواصلاتی مازندران برای همیشه خداحافظی می شود.

  • منبع خبر : روابط عمومی استانداری مازندران