عبدالرضا بابایی و چالش‌های پیش رو
عبدالرضا بابایی و چالش‌های پیش رو
در حال حاضر چند چالش مهم پیش روی عبدالرضا بابایی  وجود دارد

تیرنگ نیوز:

شنیده‌های موثق خبرنگار تیرنگ حاکی از آن است عبدالرضا بابایی فرماندار نکا از سمت خود استعفا می‌دهد .

فرماندار نکا متولد سال ۶۲  و دارای دکترای کامپیوتر است. در حال حاضر چند چالش مهم پیش روی عبدالرضا بابایی  وجود دارد.

🔴او اقبال عمومی را در میان  یاران و نزدیکانش از دست داده است که یکی از دلایل آن  حمایت از افراد خاص در انتخابات شورای شهر ساری و  مقابله و رقابت با تمام توان و ظرفیت با بیش از صد نفر از کاندیدا بوده است.

🔴 از دلایل دیگری که باعث شد تا او اقبال عمومی را از دست دهد دخالت در امور شهری ساری و فرماندار مرکز استان در خصوص نحوه برگزاری مراسم در فرمانداری و دعوت سخنرانان بوده است.

🔴بابایی علاوه بر از دست دادن اقبال در بین یارانش، در بین مردم هم اقبالی ندارد. او موفقیت‌های چشمگیری در دوره مدیریت فرمانداری نکا نداشت .

🔴حمایتش از جواد طالبی شهردار منصوب حسین‌زادگان در ساری با روی کار آمدن شورای شهر جدید و دولت مردمی -تا جایی که برادرش به عنوان مشاور ارشد طالبی نقش مهمی در انتصابات و تصمیم گیری‌های شهرداری داشت – از دیگر دلایلی است که احتمالا بابایی را در انتخابات ناکام خواهد گذاشت.

🔴او عملکرد چندان ویژه و متناسبی با نیازها و توانمندی‌های دیار علویان نداشته و شاید یکی  از مهمترین انتقاداتی که به عملکرد فرماندار کنونی نکا وارد می‌آید، گرفتار شدن در دام سیاسی کاری و ترجیح دادن منافع شخصی به امور واقعی است.

🔴ماحصل سیاسی کاری بابایی این است که او در مدتی که دارای مسئولیت در مازندران بوده نتونست از ظرفیت‌های شهرستان نکا نظیر نخبگان و گردشگری استفاده درستی کند و تحولی ایجاد کند که نشان می دهد توان اجرایی لازم را ندارد.

♦️در صورت استعفای بابایی از طرفی باید دید مسئولان استان که گفته بودند از افرادی که قصد حضور در انتخابات را دارند در پست‌های دولتی استفاده نخواهند کرد چه عکس‌العملی در این خصوص خواهند داشت؟!