عالیشان : شرق مازندران، مستعد اما محروم و مظلوم / اماکن ورزشی استان شناسنامه دار می شوند
عالیشان : شرق مازندران، مستعد اما محروم و مظلوم / اماکن ورزشی استان شناسنامه دار می شوند
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان مازندران به همراه جمعی از مسئولان از شهرستان گلوگاه بازدید بعمل آورد

تیرنگ نیوز: سرپرست اداره کل ورزش و جوانان مازندران به همراه جمعی از مسئولان از شهرستان گلوگاه بازدید بعمل آورد

عادل عالیشان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان مازندران با حضور در شرق مازندران و فرمانداری گلوگاه نشست تخصصی با شریعتی نماینده سه شهرستان شرقی استان و داودی فرماندار گلوگاه داشت.

وی ابتدا با حضور در گلزار شهدا به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد و در ادامه با حضور در ورزش و جوانان شهرستان گلوگاه با همکاران این اداره دیدار و گفتگو کرد.

عادل عالیشان که با همراهی علینژاد مسئول واحد فنی و مهندسی و ابراهیم زاده مسئول پیگیری شهرستان ها در گلوگاه حضور یافت شنونده صحبت ها و دغدغه های همکاران بود.

عالیشان در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از زحمات همکاران گفت : در موضوع نیروی انسانی مشکلاتی داریم و برای رفع مشکلات برنامه ریزی خواهیم کرد.

وی افزود؛ باید در حفظ و نگهداری اماکن ورزشی، امکانات و سخت افزار تلاش کنیم و در این مسیر تمامی اماکن ورزشی استان شناسنامه دار و بانک اطلاعاتی اماکن آماده خواهد شد.

گفتنی است؛ رضایی رئیس ورزش و جوانان گلوگاه نیز در این نشست ضمن خیرمقدم و تبریک انتصاب سرپرست اداره کل ورزش و جوانان گفت : کمتر دیده شد که مدیرکل دستگاه ورزش و جوانان نشستی صمیمی اینچنینی با همکاران در شهرستان گلوگاه داشته باشد و این را به فال نیک میگیریم.

شرق مازندران، مستعد اما محروم و مظلوم

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان مازندران سپس با حضور در فرمانداری شهرستان گلوگاه، جلسه ای با حضور شریعتی نماینده شرق مازندران، داودی فرماندار، رضایی رئیس اداره ورزش و جوانان گلوگاه و دیگر مسئولان شهرستان برگزار کرد.

شریعتی نماینده شرق مازندران در این نشست گفت : به آقای عالیشان به مناسبت انتصاب در مدیریت اداره کل ورزش و جوانان مازندران تبریک عرض می کنم و توقع داریم با توجه به اینکه گلوگاه از مناطق کمتر برخوردار استان است، درخصوص تکمیل و بهسازی خانه کشتی، سالن ورزشی اوارد، سالن تیرتاش، سالن ورزشی ریحان آباد و ورزشگاه ریحان آباد برنامه ریزی و مساعدت شود.

عالیشان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان مازندران نیز در این نشست گفت :استان مازندران با 22 شهرستان و 57 شهر و 3 هزار روستا، حرف اول را در ورز‌ش کشور می شود و در سال قابلیت کسب حدود 600 مدال بین المللی برای کشور دارد.

وی افزود ؛ 70 پروژه نیمه تمام ورزشی، نیازمند توجه و حمایت ملی است و پروژه های نیمه تمام ورزشی گلوگاه نیازمند حداقل 25 میلیارد تومان اعتبار دارد.

وی تصریح کرد : توزیع اعتبارات بر مبنای عدالت محوری و توجه به مناطق محروم خواهد بود.

متولی ورزش و جوانان مازندران در ادامه تاکید کرد؛ نیازمند مشارکت در تکمیل و نگهداری اماکن ورزشی هستیم اما اولویت اول ما توسعه ورزش همگانی است و تشکیل شورای عالی ورزش در استان و شهرستان ها مورد انتظار است.

سرپرست ورزش و جوانان مازندران افزود؛ جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان هر 2 ماه یکبار باید در شهرستان ها برگزار شود و موضوعات حوزه جوانان باید بصورت جدی پیگیری شود.

وی در پایان صحبت هایش گفت : شرق استان مازندران استعدادهای خوبی دارد ولی همواره مظلوم و محروم واقع شده است.

 

فرماندار گلوگاه نیز در این جلسه گفت : مسئله نشاط اجتماعی و تخلیه هیجانات جوانان در ورزش باید بیشتر توجه شود.

داودی افزود؛ شهرستان مظلوم گلوگاه محل تلاقی سه استان است اما کمترین برخورداری دارد و این شهرستان قدمگاه 350 شهید و شهرستان قهرمان پرور است اما هنوز یک ورزشگاه و سالن ورزشی استاندارد نداریم.

وی گفت : معطل ماندن پروژه ها خسارت بار است و معتقدم اختصاص اعتبار برای سرانه ورزش باید عادلانه باشد.

  • منبع خبر : روابط عمومی