عالیشان : توجه به مناطق محروم و عدالت در توزیع امکانات ورزشی اولویت ماست
عالیشان : توجه به مناطق محروم و عدالت در توزیع امکانات ورزشی اولویت ماست
عادل عالیشان که با همراهی مسئولان ورزش و جوانان مازندران در جنوب شهرستان ساری حضور یافت تاکید کرد؛ عدالت در توزیع امکانات ورزشی و توجه به مناطق کم برخوردار و محروم اولویت ما در دستگاه ورزش و جوانان است .

تیرنگ نیوز: عادل عالیشان که با همراهی مسئولان ورزش و جوانان مازندران در جنوب شهرستان ساری حضور یافت تاکید کرد؛ عدالت در توزیع امکانات ورزشی و توجه به مناطق کم برخوردار و محروم اولویت ما در دستگاه ورزش و جوانان است .

عادل عالیشان در نخستین روزهای قبول مسئولیت در اداره کل ورزش و جوانان مازندران، با همراهی داریوش غلامی معاون توسعه منابع و پشتیبانی، علینژاد مسئول واحد فنی و مهندسی و ابراهیم زاده مسئول هماهنگی شهرستان ها، در بخش دودانگه ساری حضور یافت و از نزدیک وضعیت ورزش و حوزه جوانان این بخش را مورد بررسی قرارداد.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان مازندران، در بدو ورود به منطقه، از زمین فوتبال روستای امامزاده علی بخش دودانگه بازدید بعمل آورد و ضمن تاکید و توجه به بکر بودن و مستعد بودن منطقه گفت : معتقدم در چنین مناطقی، جوانان و ورزشکاران باید حداقل از یک زمین فوتبال و یک سالن ورزشی استاندارد برخوردار باشند.

وی افزود؛ با توجه به رغبت خیرین ورزشی برای مشارکت در توسعه زیرساخت های ورزشی، حصارکشی، احداث رختکن و سرویس بهداشتی یکی از الزامات این زمین فوتبال است.

عالیشان در ادامه حضور در مناطق جنوبی شهرستان ساری از سالن ورزشی چندمنظوره امامزاده علی شهر فریم نیز بازدید بعمل آورد و ضمن تاکید بر برخورداری همه مناطق و بخش ها از امکانات ورزشی گفت : نگهداری مناسب از اماکن ورزشی تکلیف است و شایسته جوانان و ورزشکاران ماست که در اماکنی ورزش کنند که از همه لحاظ مناسب باشد.

سرپرست ورزش و جوانان مازندران که با همراهی مسئولان این اداره کل در بخش دودانگه مرکز استان حضور یافته بود، جلسه ای را با اعضای شورای ورزشی دودانگه در بخشداری برگزار کرد.

عادل عالیشان در این جلسه با اعلام اینکه نگاه ما در توسعه ورزشی، استانی است تاکید کرد؛ اولویت در توسعه زیرساختی با مناطق محروم و کمتر برخوردار است و توقع ما اینست که نگهداری مناسبی از اماکن ورزشی صورت گیرد.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان مازندران همچنین افزود؛ بنا داریم روزهای پنجشنبه را در روستاها و مناطق کمتر برخوردار حضور یابیم تا شاهد عدالت در برخورداری از امکانات و زیرساخت‌های ورزشی در همه جای استان باشیم.

وی گفت : باید به ازای هر ۱۰ هزار نفر حداقل یک سالن ورزشی چندمنظوره و یک زمین فوتبال مناسب و استاندارد در اختیار مردم قرار دهیم و باید با هدف توجه به نشاط اجتماعی و سلامت جامعه، حداقل هر فصل یکبار در این منطقه برنامه پیاده روی خانوادگی را اجرا کنیم و این با همکاری و پیگیری شورای محترم ورزشی قابل اجراست.

عالیشان بیان داشت؛ به واگذاری برخی از امور به مردم معتقدیم و بدنبال استفاده از ظرفیت بخش خصوصی برای ساخت و نگهداری اماکن ورزشی هستیم.

  • منبع خبر : روابط عمومی