صرفه جويي مصرف آب و برق، حاكي از دغدغه دولت سيزدهم در حل مشكل توليدكنندگان است
صرفه جويي مصرف آب و برق، حاكي از دغدغه دولت سيزدهم در حل مشكل توليدكنندگان است
بمنظور صرفه جويي همگاني در مصرف آب و برق در جهت رفع مشكلات تأمين آب و برق در كشور و تهديدات اجتماعي و امنيتي ناشي از آن، رزمايش صرفه جويي در مصرف آب و برق در استان مازندران آغاز شد.

تیرنگ نیوز: بمنظور صرفه جويي همگاني در مصرف آب و برق در جهت رفع مشكلات تأمين آب و برق در كشور و تهديدات اجتماعي و امنيتي ناشي از آن، رزمايش صرفه جويي در مصرف آب و برق در استان مازندران آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی مازندران، ياسر اميني در حاشيه مراسم افتتاح اين رزمايش كه در سالن غدير سپاه كربلا استان بصورت ويدئو كنفرانس برگزار شد گفت: بر اساس بند 5 سياستهاي كلي اصلاح الگوي مصرف مصوب مقام معظم رهبري مبني بر پيشگامي دولت، شركتهاي دولتي و نهادهاي عمومي در رعايت الگوي مصرف و مصوبه هيئت وزيران درخصوص رعايت صرفه جوي در مصرف برق اماكن دولتي و نهادهاي عمومي، رزمايش صرفه جويي در مصرف آب و برق از سوي سپاه كربلا مازندران و با همكاري كليه دستگاههاي اجرايي تشكيل و آغاز بكار كرد.

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي مازندران افزود: رزمايش صرفه جويي در مصرف آب و برق از ابتداي تيرماه سال جاري آغاز و تا پايان تابستان ادامه دارد.

اميني اظهار داشت: با توجه به حمايتهاي ويژه مقام معظم رهبري در دهه اخير از توليد داخلي و تقويت صنايع كوچك و متوسط، لزوم تداوم خدمات دهي و جلوگيري از قطعي برق و آب در پيك تابستان، بمنظور حمايت از فعاليت بخش صنعت امري ضروري است.

وي تصريح كرد: همكاري و تعامل خوب دستگاههاي اجرايي استان مي تواند در حمايت همه جانبه از صنايع كوچك و متوسط، در راستاي تدابير هوشمندانه مقام معظم رهبري بسيار مؤثر و مفيد باشد.

رئيس هيئت مديره و مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي مازندران تأكيد كرد: تمام سعي و تلاش دولت مردمي در حمايت از توليد و صنعت قرار گرفته و تصميمات هيئت وزيران در صرفه جويي مصرف آب و برق، حاكي از دغدغه دولت سيزدهم در حل مشكل توليدكنندگان است.

لازم به توضيح است رزمايش صرفه جويي در مصرف آب و برق، با حضور نماينده ولي فقيه در استان، استاندار، فرمانده سپاه كربلا، مديركل صدا و سيما و مديران شركتهاي دولتي و نهادهاي عمومي استان، در سالن غدير سپاه كربلا مازندران بصورت ويدئو كنفرانس برگزار شد.

  • منبع خبر : روابط عمومی