شهرداری ساری با کاشت 300 هزار گل به استقبال نوروز رفت
شهرداری ساری با کاشت 300 هزار گل به استقبال نوروز رفت
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری مرکز مازندران اعلام کرد: از اول دی‌ماه تاکنون 300 هزار بوته گل نظیر بنفشه، میمون، همیشه‌بهار، شب‌بو و قرنفل در میادین، بلوارها و پارک‌های شهر کاشته شده است.

تیرنگ نیوز: رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری مرکز مازندران اعلام کرد: از اول دی‌ماه تاکنون 300 هزار بوته گل نظیر بنفشه، میمون، همیشه‌بهار، شب‌بو و قرنفل در میادین، بلوارها و پارک‌های شهر کاشته شده است.

نقی زارع رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری گفت: کاشت گل‌های زینتی و فصلی در میادین و پارک‌های سطح شهر برای ایجاد چشم‌انداز مناسب، ایجاد نشاط و شادابی شهروندان و بهسازی محیط شهری یکی از اقدامات این سازمان است.

وی افزود: برای استقبال از عید نوروز از اول دی‌ماه تاکنون 300 هزار بوته گل نظیر بنفشه، میمون، همیشه‌بهار، شب‌بو و قرنفل در میدان‌ها، بلوارها و پارک‌های شهر کاشته شده است تا این شهر در آستانه سال جدید رنگ و بوی بهاری به خود بگیرد.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ساری گفت: تولید و تکثیر انواع گل‌های فصلی در نهالستان‌های واحد تولیدات سازمان باهدف خودکفایی در تولید و کاهش هزینه‌ها صورت می‌گیرد.

وی رنگ‌آمیزی بلوارها، میدان‌ها شهری و بهسازی آب‌نماها برای زیباسازی شهر و باهدف استقبال از نوروز 1402 را از دیگر اقدامات این سازمان عنوان کرد.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ساری، بهسازی تابلوهای تمثال شهدا در معابر شهری را از دیگر اقدامات این سازمان در آستانه نوروز برشمرد.

وی ادامه داد: سازمان سیما و منظر شهرداری برای استقبال از نوروز و توسعه فضای سبز ، کاشت گونه‌های مختلف درختان را در ورودی‌های شهر، پارک‌ها و میدان‌های شهری در حال انجام است.

زارع افزود: همچنین با همکاری سازمان عمران و سازمان سیما و منظر شهری تعریض و اصلاح معبر بلوار داراب را باهدف تسهیل و روان‌سازی ترافیک در حال اجرا است.

  • منبع خبر : روابط عمومی