شهرداری ساری آماده استقبال از شهید خوش نام است
شهرداری ساری آماده استقبال از شهید خوش نام است
مصطفی احمدی فولادی سرپرست شهرداری ساری در جلسه کارگروه شئون مذهبی شهرستان ساری از آمادگی شهرداری ساری برای استقبال از شهید خوشنام در مرکز استان خبر داد.

تیرنگ نیوز: مصطفی احمدی فولادی سرپرست شهرداری ساری در جلسه کارگروه شئون مذهبی شهرستان ساری از آمادگی شهرداری ساری برای استقبال از شهید خوشنام در مرکز استان خبر داد.

جلسه کارگروه شئون مذهبی شهرستان ساری امروز شنبه با موضوع هماهنگی برنامه‌های ایام فاطمیه، تشییع و تدفین شهدای خوش‌نام، مراسم 9 دی‌ماه با حضور فرماندارشهرستان ساری، سرپرست شهرداری مرکز استان و دیگر مسئولان شهرستانی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان ساری با اشاره به میزبانی شهرستان ساری از پیکرهای مطهر شهدای گمنام تازه تفحص شده در ایام فاطمیه خواستار برگزاری باشکوه این مراسم شد و از تلاش‌های شهرداری ساری برای برگزاری هر چه‌بهتر این مراسم قدردانی کرد و گفت: شهرداری ساری در مناسبت‌های مذهبی همیشه پای‌کار است.

مصطفی احمدی فولادی سرپرست شهرداری ساری نیز در این جلسه به تشریح اقدامات صورت گرفته برای برگزاری باشکوه مراسم تشییع و تدفین شهدای گمنام از سوی شهرداری ساری اشاره کرد و گفت: مکان دفن شهید گمنام با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و سردار ملکی؛ مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان در محوطه مسجد حضرت علی بن موسی‌الرضا (ع) جانمایی شد.

وی افزود: تمامی امکانات و ظرفیت‌های شهرداری و شورای اسلامی شهر ساری برای استقبال هرچه باشکوه‌تر از پیکر مطهر یک شهید گمنام دفاع مقدس آماده است.

سرپرست شهرداری ساری ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه را بسیار ضرورت دانست و گفت: شهدا به‌عنوان بهترین الگو باید به نسل‌های آینده معرفی شوند بنابراین تلاش می‌کنیم با تدارکات ویژه و حضوری باشکوه در این مراسم میزبان بسیار شایسته‌ای برای این شهید والامقام باشیم…

 

  • منبع خبر : روابط عمومی