شرکت آب و فاضلاب مازندران امتیاز عالی(شایسته تقدیر ویژه) را کسب کرد
شرکت آب و فاضلاب مازندران امتیاز عالی(شایسته تقدیر ویژه) را کسب کرد
در هشتمین اجلاسیه نماز که به میزبانی مازندران برگزار شد و در ارزیابی ستاد اقامه نماز سال۱۴۰۰ ، شرکت آب و فاضلاب استان امتیاز عالی(شایسته تقدیر ویژه) را بدست آورد.

تیرنگ نیوز: در هشتمین اجلاسیه نماز که به میزبانی مازندران برگزار شد و در ارزیابی ستاد اقامه نماز سال۱۴۰۰ ، شرکت آب و فاضلاب استان امتیاز عالی(شایسته تقدیر ویژه) را بدست آورد.

همزمان با برگزاری هشتمین اجلاسیه نماز در استان مازندران و در ارزیابی های صورت گرفته توسط ستاد اقامه نماز استان، شرکت آب وفاضلاب مازندران به دلیل اهتمام در ترویج فرهنگ نورانی نماز و معارف اسلامی، امتیاز عالی(شایسته تقدیر ویژه) را بدست آورد‌.

در همین راستا نماینده ولی فقیه و استاندار مازندران با اهدای لوحی از مدیرعامل و همکاران شرکت تقدیر کردند در بخشی از متن تقدیر آمده است:

از اینکه نسبت به شناسایی و بهره گیری از ظرفیت دستگاه در اجرای برنامه ابلاغی، در راستای تحقق رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) برابر شیوه نامه نظام جامع ارزیابی سامانه سجاده و تفاهم نامه ستاد اقامه نماز مرکز و استان در سال ۱۴۰۰ اهتمام و اقدام موثر و با امتیاز عالی(شایسته تقدیر ویژه) داشته اید به مصداق بیان: « من لم یشکر المخلوق لم یشکرالخالق» از زحمات جنابعالی و همکاران گرامیتان تقدیر به عمل می آید.

  • منبع خبر : روابط عمومی