شجاعی همه چیز آماده برای شروعی دوباره
شجاعی همه چیز آماده برای شروعی دوباره
ورزيده شدن در عرصه اجرايی، شناخت كامل ظرفيت‌هاي استان مازندران و به طريق اولي شهرستان ساري و اشراف كامل بر چالش‌ها و توانمندي‌هاي استان و مركز آن از نقاط قوت شجاعی است.

.

تیرنگ نیوز:
شنیده‌های موثق خبرنگار تیرنگ حاکی از آن است که سید رمضان شجاعی کیاسری از حوزه انتخابیه ساری و میاندورود در استان مازندران نامزد انتخابات مجلس خواهد شد.

*او قائم مقام وزیر کشور در امور بین‌الملل در دولت یازدهم و دوازدهم، مشاور پیشین وزیر کشور و نیز نماینده اصولگرا در ادوار هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی است. وی همچنین نایب رئیس شورای نظارت بر صدا و سیما، نماینده رئیس مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی، نائب رئیس کمیسیون فرهنگی در مجلس هشتم و سخنگو و عضو هیئت مؤسس سه نفره فراکسیون رهروان ولایت بوده است. وی از مدیران سابق صدا و سیما و رییس مرکز مازندران آن سازمان در دوران ریاست علی لاریجانی بود.

*شجاعی که سابقه رد صلاحیت را دارد؛ از نامزدهایی است که اقبال زیادی در بین مردم دارد و احتمالا دوباره می‌تواند در خانه ملت تاریخ‌سازی کنند.
*او قاعده بازی را خوب بلد است و در مدتی که دارای مسئولیت بود همزمان برای خود پایگاه رای ساخت و اکنون که نماینده نیست سعی کرد تا ارتباطش را با جامعه هدف و حامیانش حفظ کند.
او اکنون در بین جوانان هم اقبال زیادی دارد، جوانان زیادی از او حمایت می‌کنند.
ورزيده شدن در عرصه اجرايی، شناخت كامل ظرفيت‌هاي استان مازندران و به طريق اولي شهرستان ساري و اشراف كامل بر چالش‌ها و توانمندي‌هاي استان و مركز آن از نقاط قوت شجاعی است. بررسی‌های میدانی ما نشان می‌دهد که شجاعی اگر خوش شانس باشد به مجلس باز خواهد گشت.