شبکه ملی اطلاعات یک ضرورت است /  هرج و مرج های امروز نتیجه فضای مجازی رها شده است
شبکه ملی اطلاعات یک ضرورت است /  هرج و مرج های امروز نتیجه فضای مجازی رها شده است
سردار نقدی با بیان اینکه اعلام عزای عمومی بین المللی به بهانه مرگ مهسا امینی نتیجه عجز استکبار از پیشرفت های انقلاب است، گفت: متاسفانه مدیریت فضای مجازی دست استکبار است و تولیدات محتوایی اصحاب خبر و رسانه ایران اسلامی با سانسور رسانه ای مواجه می شود.

تیرنگ نیوز : سردار نقدی با بیان اینکه اعلام عزای عمومی بین المللی به بهانه مرگ مهسا امینی نتیجه عجز استکبار از پیشرفت های انقلاب است، گفت: متاسفانه مدیریت فضای مجازی دست استکبار است و تولیدات محتوایی اصحاب خبر و رسانه ایران اسلامی با سانسور رسانه ای مواجه میشود.

سردار محمدرضانقدی در سومین یادواره ۲۳۰ شهید رسانه کشور و ۲۵ شهید رسانه مازندرانکه با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمد باقر  محمدی لائینی،‌نماینده ولی فقیه درمازندران، سردار سیاوش مسلمی، فرمانده سپاه کربلا وسید محمود حسینی پور، استاندار دیار علویان در سالن همایش سلمان هراتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان درحال برگزاری است،با بیان اینکه موجودیت دشمن مستکبر بعد از پیروزی انقلاب اسلامی زیر سوال رفت و با همه ی قوا برای براندازی این انقلاب برآمدند،‌اظهار کرد: خداوند متعال را شاکریم که از دل هر فتنه یک دستاورد برای انقلاب اسلامی رقم خورده است.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه قدرت امنیتی کم نظیر در دنیا از دل دوران دفاع مقدس متولد شد، افزود: امروز ایران اسلامی از محدود کشورهایی که که جاسوس آمریکایی و اسرائیلی را به دام می اندازد.

 وی با بیان اینکه تمامی قدرت های روز دنیا با تمام امکانات پشت رژیم بعث قرار گرفتند، ادامه داد: بسیجیان ایران اسلامی با دست خالی رفتندو لشکرهای زرهی را با غنیمت های جنگی تشکیل دادند اما جانانه جلوی دشمن تا بن دندان ایستادگی کردند.

 سردار نقدی با بیان اینکه دشمن ما با ۳۰۰ فروند هواپیمای جنگی معمولی وارد جنگ با ما شد و با ۶۱۰ فروند هواپیمای پیشرفته روز خارج شد،اضافه کرد: دشمن با ۳۵۰۰ تانک وارد جنگ شد و با وجود از دست دادن ۷۳۶۰ تانک در پایان جنگ با بیشتر از ۵۵۰۰ دستگاه تانک مدرن جنگرا پایان برد، اما با وجود این همه امکانات شکست خورد.

 وی با بیان اینکه امروز ایران اسلامی رتبه پانزدهم علمی دنیا را در اختیار دارد، افزود: نخبگان ایران عزیز نزدیک به ۴۰رتبه صعود داشته اند.

 سردار نقدی به تحریم های ناجوانمردانه علیه ایران اسلامی اشاره و بیان کردسال‌های سال است که در سایه تحریم‌های ظالمانه و سخت‌ترینتحریم‌های تاریخ بشریت فعالیت‌های خود در حوزه هوافضا را به پیش می‌بریم

 معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه امروز ما به لطف الهی موفق شدیم به موشک بالستیک هایپرسونیک پیشرفتهدست پیدا کنیم، گفت:‌بزرگترین سکوهای استخراج نفت از دل تحریم با دست نخبگان ایران اسلامی ساخته شد.

 وی با بیان اینکه تحریم اقتصادی و نظامی عیله ایران اسلامی جواب نداده و به جنگ نرم و رساننه ای متوسل شده اند، افزود:آمریکایی هاهفتهزار میلیارد دلار در افغانستان خرج کردند و فقط ننگ برایشان مانده است.

 سردار نقدی به دروغ پراکنی استکبار علیه ایران اسلامی اشاره و بیان کرد: رهبری فرمودند امید و نگاه خوش بینانه به آینده مورد توجه همگانباشد.

 وی با بیان اینکه به فرموده رهبری ایجاد امید در جامعه اولین گام جهاد علیه استکبار است،‌گفت: معظم له همچنین تاکید داشتند شکستنانحصار رسانه ای استکبار مورد توجه باشد.

 سردار نقدی با تاکید براینکه اصحاب رسانه باید در خط مقدم شکستن انحصار رسانه ای استکبار شمشیر بزنند،‌افزود۳۰۰شبکه تلویزیونی ورادیویی فارسی زبان علیه انقلاب اسلامی فعالیت دارد که باید برای شکستن این انحصار به سلاح جهادتبیین مجهز شد.

 وی با بیان اینکه دشمن امروز با ۱۰۰زبان به مقابله با انقلاب اسلامی برآمده، گفت: دشمن امروز به دنبال ترویج برهنگی در جامعه زناناست،‌همچنین منع حضور زنان را در اجتماع پیگیر هستند .

 سردار نقدی بیان کرد:‌ امروز تهاجم در عرصه جنگ رسانه و عملیات روانی را شاهدیم و شما می‌بینید این روزها امپراتوری رسانه‌ای دشمنچگونه فوت اتفاقی یک خانم را که می‌تواند هر انسانی را متأثر کند دستاویز رسانه‌های خود قرار داده و اشک تمساح می‌ریزد.

 وی با بیان اینکه جنایات های استکبار بدون مرز است و انبوه بیگناهان را بدون هیچ واهمه ای به خاک و خون می کشند،‌افزود:  همه دنیا دیدند،اما در قبال این همه جنایت فجیع، آخ هم نگفتند، حالا دلسوز مرگ اتفاقی یک خانم شده است، آمریکا که با بمباران بیمارستان قندوز درافغانستان صدها بیمار و پزشک و زن در حال زایمان و کودک تازه متولد شده را کشت و به خاک و خون کشید، حالا برای مرگ اتفاقی یک نفراشک می‌ریزد.

 

  • منبع خبر : شبستان