شاگرد زرنگ های کشتی مازندران در اردوی تیم ملی جوانان
شاگرد زرنگ های کشتی مازندران در اردوی تیم ملی جوانان
سرپرست هیات کشتی مازندران گفت: ۱۶ کشتی گیر آزادکار  رده جوانان از این استان برای حضور در مسابقات بین المللی و آسیایی پیش رو به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

تیرنگ نیوز: سرپرست هیات کشتی مازندران گفت: ۱۶ کشتی گیر آزادکار  رده جوانان از این استان برای حضور در مسابقات بین المللی و آسیایی پیش رو به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

امید شایگان افزود: در سال‌های گذشته مسابقاتی مانند جام جهانی برای تیم های ملی کشتی بسیار مهم محسوب می شد، این در حالی است که تمامی کشتی گیران در جهان به دنبال موفقیت در رقابت های المپیک و پس از آن رقابت های جهانی هستند.

وی ادامه داد : بر همین اساس اولویت هیات کشتی مازندران و فدراسیون کشتی نیز در مسابقات آتی همانند جام جهانی کشتی فرنگی آذربایجان میدان دادن به کشتی گیران آینده دار و جوان است و با توجه به حضور حریفان قدرتمند در مسابقات آسیایی و جهانی، اردوی تیم ملی جوانان برای آن ها محک و تجربه بسیار خوبی خواهد بود و فدراسیون به دنبال پشتوانه سازی برای تیم‌های ملی است.

سرپرست هیات کشتی مازندران تصریح کرد : در این دوره از اردوی تیم ملی جوانان همانند اردوهای ادوار گذشته برای آماده سازی مسابقات آسیایی و جهانی حضور کشتی گیران مازندرانی بسیار برجسته است و ۱۶ کشتی گیر به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

شایگان افزود: نخستین مرحله از اردوی تیم ملی کشتی آزاد جوانان، از ۸ تا ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ در کرج برگزار می‌شود.

شاگرد زرنگ های کشتی مازندران در اردوی تیم ملی جوانان

اسامی نفرات مازندرانی دعوت شده به اردوی تیم کشتی آزاد جوانان به شرح زیر است:

۵۷ کیلوگرم: علی مومنی، پوریا کاظمی، ابراهیم خواری و علی یحیی پور (مازندران)

۶۵ کیلوگرم: محمدمهدی پلنگ وار، ابراهیم الهی، آرمین حبیب زاده و اشکان مجریان (مازندران)

۷۰ کیلوگرم: علی رضایی و علی اکبرتبار (مازندران)

۷۴ کیلوگرم: سبحان رحمانی و ارشیا میراسماعیلی (مازندران)

۸۶ کیلوگرم: هانی فلاح و محمدجواد صالحی (مازندران)

۹۲ کیلوگرم: آرین سجادی (مازندران)

۱۲۵ کیلوگرم: امیرعلی پولادی (مازندران)

سرمربی: محسن کاوه

مربیان: مصطفی میرعمادیان، رضا افضلی، آرش مرادی، یاسر طهماسبی، سینا ابراهیمی، جعفر شمس و یک مربی به معرفی هیئت کشتی استان‌های مازندران، لرستان، گیلان، البرز، کردستان، تهران، خراسان رضوی

سرپرست: علی روحی

ماساژور: سید مهدی ساداتی

  • منبع خبر : خبرگزاری ایرنا