سپاه همواره آماده ارایه خدمت به مردم است
سپاه همواره آماده ارایه خدمت به مردم است
فرمانده سپاه کربلا مازندران با اظهار این که سپاه به عنوان حافظان انقلاب اسلامی همواره در ارایه خدمات به مردم آماده است، گفت: ایمان و باور رزمندگان و بسیجیان به خداوند متعال رمز پیروزی است.

 

تیرنگ نیوز: فرمانده سپاه کربلا مازندران با اظهار این که سپاه به عنوان حافظان انقلاب اسلامی همواره در ارایه خدمات به مردم آماده است، گفت: ایمان و باور رزمندگان و بسیجیان به خداوند متعال رمز پیروزی است.

سردار سیاوش مسلمی در صبحگاه مشترک سپاه مازندران به مناسبت سوم خرداد گرامیداشت چهل و یکمین سالروز فتح خرمشهر افزود: در شرایطی که استحکامات دشمن در جنگ و عملیات فتح خرمشهر وجود داشته است، اما رزمندگان و ایثارگران در فتح خرمشهر سنگ تمام گذاشتند و شهر خرمشهر را باز پس گرفتند.

وی ادامه داد: در حافظه همه ملت ایران هست که برای آزاد سازی خرمشهر، ایمان و باور قلبی رزمندگان بوده است و این موضوع را جوانان باید بدانند.

فرمانده سپاه کربلا مازندران تصریح کرد: امروز هم در همه حوزه‌ها باید با باور و ایمان به خداوند خدمت کنیم، تا توفیقات مورد نظر حاصل شود.

مسلمی گفت: از مردم مومن مازندران در مشارکت و همراهی رسیدن به اهداف توسعه‌ای آرمان‌های انقلاب تقدیر و تشکر می‌کنم.

وی با اشاره به این که سپاه امروز در همه بخش‌ها در ارایه خدمات به مردم حضور شبانه روزی دارد و افتخاری برای رزمندگان است، ادامه داد: سپاه به عنوان حافظان انقلاب اسلامی همواره در خدمت مردم است.

مازندران در حماسه فتح خرمشهر ۲۷۰ شهید تقدیم کرده است، نیروهای رزمنده مازندرانی در قالب سه تیپ بیت‌المقدس، ۲۷نور و تیپ ۲۵ کربلا در عملیات آزادسازی خرمشهر مشارکت داشتند.

خرمشهر پس از ۵۷۵ روز اشغال و پس از ۳۵ روز مقاومت، چهارم آبان ۱۳۵۹ توسط رژیم تا دندان مسلح بعثی عراق اشغال و در ساعت ۱۱ صبح روز سوم خرداد ۱۳۶۱ در عملیات بیت المقدس آزاد شد.

 

  • منبع خبر : ایرنا