سهمیه نفت سفید خانوارهای فاقد گاز طبیعی شارژ شد
سهمیه نفت سفید خانوارهای فاقد گاز طبیعی شارژ شد
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : برای خانوار فاقد گاز طبیعی سهمیه نفت سفید در نظر گرفته شده است که در کارت بانکی معرفی شده مشتریان شارژ می شود و تا تاریخ 1401/11/15 اعتبار دارد .

تیرنگ نیوز: مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : برای خانوار فاقد گاز طبیعی سهمیه نفت سفید در نظر گرفته شده است که در کارت بانکی معرفی شده مشتریان شارژ می شود و تا تاریخ 1401/11/15اعتبار دارد .

سبحان رجب پور مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری اعتبار این دوره از توزیع سوخت نفت سفید را برای خانوارهای مناطق فاقد گاز طبیعی از تاریخ 1401/10/01تا 1401/11/15اعلام کرد و ادامه داد : برای هر خانوار یک نفره ، دو نفره ، سه نفره و چهار نفره 500 لیتر نفت سفید و برای خانوارهای  پنج نفره ، شش نفره و هفت نفره به بالا 600 لیتر نفت سفید در نظر گرفته شده است .

وی یادآور شد عرضه نفت سفید به صورت الکترونیکی با شارژ سهمیه در کارت بانکی معرفی شده از سوی مشتریان انجام می شود .

وی تاکید کرد : مصرف کنندگان نفت سفید سوز فاقد گاز طبیعی با در دست داشتن کارت بانکی به فروشندگی های عرضه سوخت محل سکونت خود مراجعه و نسبت به دریافت مقدار سوخت تعیین شده اقدام نمایند .

مدیر منطقه ساری از شهروندان خواست تا شکایات و پیشنهادات خود را با شماره تلفن های ۳۳۲۷۰۱۳۸ و ۳۳۲۷۰۱۴۰ منطقه ساری و شماره ۰۹۶۲۷ شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران اطلاع دهند تا در اسرع وقت رسیدگی شود .

  • منبع خبر : روابط عمومی