سردخانه عمومی شهر ساری به بهره‌برداری رسید
سردخانه عمومی شهر ساری به بهره‌برداری رسید
سردخانه آرامستان عمومی شهر ساری با حمایت خیرین محترم شهر و پرسنل سازمان و مدیریت محترم سازمان آرامستان‌های شهرداری ساری ساخت شده و در روز ۲۱ اسفند ماه۱۴۰۱ مصادف با روز آرامستان به بهره‌برداری رسید. 

تیرنگ نیوز: سردخانه آرامستان عمومی شهر ساری با حمایت خیرین محترم شهر و پرسنل سازمان و مدیریت محترم سازمان آرامستان‌های شهرداری ساری ساخت شده و در روز ۲۱ اسفند ماه۱۴۰۱ مصادف با روز آرامستان به بهره‌برداری رسید.

بنا بر اعلام روابط عمومی سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری ساری سردخانه عمومی شهر ساری با تلاش و پیگیری‌های چندین ماه ریاست سازمان سید امید مالجو و کمک‌ها و حمایت‌های خیرین محترم شهر ساری در طی ۳ماه ساخته شد.

این سردخانه با مساحت ۳۰ متر مربع و با ظرفیت ۲۴ متوفی به عنوان بیشترین تعداد در استان مازندران را دارا است. همچنین گفتنی است که این سردخانه به همت پرسنل سازمان آرامستان نیز ساخته شده است.

در همین باره رئیس سازمان آرامستان‌های عمومی شهرداری ساری از بهره‌برداری سردخانه شهرداری در آرامستان ملامجدالدین این شهر خبر داد.

امید مالجو رئیس سازمان آرامستان‌های عمومی شهرداری ساری از بهره‌برداری سردخانه جدید آرامستان عمومی شهر ساری به مساحت ۳۰ متر مربع و با ظرفیت ۲۴ متوفی در آرامستان ملامجدالدین ساری خبر داد.

وی افزود: این سردخانه با حمایت خیران و تلاش کارکنان شهرداری در طی سه ماه احداث شد.

رئیس سازمان آرامستان‌های عمومی شهرداری ساری گفت: سردخانه تازه تاسیس آرامستان‌های عمومی نخستین سردخانه با ظرفیت ۲۴ متوفی در استان مازندران است.

  • منبع خبر : روابط عمومی