بمناسبت ميلاد بانوي بزرگ اسلام، صديقه كبري، حضرت فاطمه زهرا (س) و فرزند خلفش حضرت امام خميني (ره) و روز زن، با حضور جانشين مديرعامل و معاونين شركت شهركهاي صنعتي مازندران، از بانوان شاغل در اين شركت تجليل شد.

تیرنگ نیوز: بمناسبت ميلاد بانوي بزرگ اسلام، صديقه كبري، حضرت فاطمه زهرا (س) و فرزند خلفش حضرت امام خميني (ره) و روز زن، با حضور جانشين مديرعامل و معاونين شركت شهركهاي صنعتي مازندران، از بانوان شاغل در اين شركت تجليل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی مازندران، نيما دارايي در جمع بانوان شاغل در اين شركت، ضمن تبريك بمناسبت روز ميلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن اظهار داشت: حضرت زهرا (س) الگو و اسوه همه زنان عالم است و زنان و دختران بايد تلاش كنند خود را به الگوي كامل بانوان كه حضرت صديقه طاهره (س) است نزديك كنند.

جانشين مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران افزود: زن مظهر آرامش و مودت خانواده و بهترين بستر براي رسيدن به كمال انسان است و در رسيدن به رشد و پويايي جامعه نقش مهمي را ايفا مي كند.

دارايي بيان داشت: زنان شاغل علاوه بر كار در اداره، در خانه نيز نقش محوري در تربيت صحيح فرزندان و پاسداري از كانون گرم خانواده را برعهده دارند.

در پايان اين مراسم، با اهداء لوح و هدايا، از بانوان شاغل در شركت شهركهاي صنعتي استان تجليل بعمل آمد.

  • منبع خبر : روابط عمومی