رسانه ها باید نقش موثری در توسعه استان داشته باشند
رسانه ها باید نقش موثری در توسعه استان داشته باشند
نشست هم اندیشی اعضاء خانه مطبوعات و بسیج رسانه با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران برگزار شد.

تیرنگ نیوز: نشست هم اندیشی اعضاء خانه مطبوعات و بسیج رسانه با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران ،  نشست هم اندیشی اعضاء خانه مطبوعات و بسیج رسانه با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در سالن کنفراس آن اداره کل برگزار شد.

در این نشست ،حسین جوادی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با تاثیر بالای رسانه ها برافکارعمومی گفت : رسانه ها نباید تاجایی تنزل بیایند که عده ای فقط  به عنوان محل کسب به آن بنگرند بلکه می توانند با جهت دهی درست ، بر رویکرد مدیران تاثیر بگذارند و علاوه بر کمک همه جانبه به پیشرفت استان ، به حوزه فرهنگ و هنر نیز یاری رسانند .

وی افزود: ما با رسانه های منتقد مشکلی نداریم ، اما رسانه منتقدی که نیتش پیشرفت و توسعه فرهنگی و تعالی جامعه باشد و در کنار انتقاد ، راهکارهای برون رفت از مشکلات را نیز ارائه کند .

جوادی تصریح کرد: برای پیشرفت فرهنگ و هنر استان  تعامل خواهیم داشت ولی ذره ای از حقوق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران کوتاه نخواهیم آمد و در این راستا اهل معامله نیستم ولی اهل تعامل هستم .

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در خصوص برنامه های آن اداره کل اظهار داشت : طرح ها و برنامه های مهم و خوبی برای بخش های گوناگون فرهنگی و هنری استان ، بویژه اقتصاد هنر در دست داریم که انشالله به یاری خداوند و کمک اهالی فرهنگ و هنر و رسانه استان آن ها را اجرایی خواهیم کرد.

درپایان ، از زحمات عشرت کراری ، مدیرعامل سابق خانه مطبوعات مازندران تقدیر و حکم مدیرعامل جدید ؛ شهرام فهیمی  از سوی حسین جوادی به وی داده شد .

  • منبع خبر : روابط عمومی